Bio + системи вуглецю швидке припасування T33 Postfilter

Bio + системи вуглецю швидке припасування T33 Postfilter - 1
Bio + системи вуглецю швидке припасування T33 Postfilter - 1
QF-Т33
282
Немає в наявності
135 грн

Карбон швидко припасування T33 postfilter містить кокосове активоване вугілля. Покращує запах і смак води. Зручна система підключення - швидка арматура 1/4 дюйма. Діаметр картриджа становить 2 дюйми. Ресурс 4 000 літрів. Максимальна температура води: 40 градусів за Цельсієм. Розмір: 254х50 мм. Тип: Післяфільтр вуглецю. Домішки, які потрібно видалити: смак. Країна походження: Сінгапур.

 

Опис - Bio + системи вуглецю швидке припасування T33 Postfilter

Карбон швидкопристосований постфільтр T33 - це високоякісний вугільний фільтр, який призначений для використання в системах зворотного осмосу.

Постфільтр призначений для остаточного очищення води від забруднень або запахів, які можуть з'явитися у воді на виході накопичувального бака системи зворотного осмосу. В якості основного фільтрувального матеріалу використовується кокосове активоване вугілля дуже дрібної фракції, яке поміщається всередину поліпропіленового корпусу. Щоб запобігти видаленню фільтрувального матеріалу, на виході з постфільтра встановлюється поліпропіленовий фільтр. Постфільтри використовуються в більшості систем зворотного осмосу в якості останнього етапу очищення води.

Система quick fitting використовується як з'єднувальні елементи для компонентів зворотних систем сомосу. Використання цієї системи підключення відбувається швидко і просто завдяки запатентованій системі, яка дозволяє легко і герметично монтувати будь-який тип з'єднань без використання додаткових ущільнень, фум-стрічки. Все, що потрібно для герметичного з'єднання - вставити трубку в примірку. Фітинги легко відключаються і можуть бути повторно використовувані без заміни будь-яких деталей.

Після використання фільтра волосся стане м'яким, легко розчісувати, шкіра збереже природну вологу. При постійному використанні фільтр забезпечує надійний захист легенів від впливу шкідливого хлору і важких металів.

Постфільтр вуглецю швидко припасування T33 має наступні характеристики:

  1. Термін використання до 4000 літрів води;
  2. Розмір патрона: 254х50 мм;
  3. Температура очищеної води до 40 градусів за Цельсієм;
  4. Тип: Вуглецевий постфільтр.

Купити постфільтр вуглецевої швидкої установки Т33 в оригінальній збірці і з офіційною гарантією від виробника можна онлайн в нашому інтернет-магазині КТУ і отримати товар в будь-якому місті України. Пікап також можливий.

Характеристики - Bio + системи вуглецю швидке припасування T33 Postfilter

Бренд
Bio + Systems
Призначення
Финишная очистка от вкусов и запахов
Тип виробу
Стандартний
Вид виробу
Для систем обратного осмоса
Країна виробник
Сінгапур
Форма
Гладка
Максимальна температура води
40 градусів за Цельсієм
Ресурс
6000 л
Розміри
254х50.8 мм
Картриджі в комплекті
Пост-фільтр вугільний
Материал очистки
Активированный уголь
Уголь прессованый
Інші товари в цій категорії:
Товар додано до списку
Товар додано до порівняння