Фільтри для очищення води

Насос ЕС-101-100 для обратного осмоса
  • Новий
Комплектуючі для фільтрів
BIO+ Systems
Reference: ЕС-101-100
Code: 14077
1 096,03 ₴
One click order Купить в рассрочку
Бак Aquafilter PRO3200P (для системы обратного осмоса)
  • Новий
Комплектуючі для фільтрів
Aquafilter
Reference: PRO3200P
Code: 14072
897,99 ₴
Aquafilter PRO3200P - пластиковый накопительный бак белого цвета для систем обратного осмоса. Бак накапливает чистую воду после процесса обратного осмоса. Материал бака - пластик. Полный объем бака - 12 л. Объем воды - 7 л. Размеры: 365 х 240 мм. Вес (без воды) - 2,8 кг. Температура воды - 5-45 градусов по Цельсию. Макс. рабочее давление - 6 Бар. Гарантия...
One click order
Кран для обратного осмоса Bio+ systems ZB-77A-SN (двойное подключение) Кран для обратного осмоса Bio+ systems ZB-77A-SN (двойное подключение) 2
  • Новий
Крани для фільтрів
BIO+ Systems
Reference: ZB-77A-SN
Code: 14028
454,27 ₴
One click order
Кран для обратного осмоса FCT-5 (двойное подключение)
  • Новий
Крани для фільтрів
BIO+ Systems
Reference: FCT-5
Code: 14027
330,88 ₴
One click order
Мембрана для фильтра Бриз Vontron TW30-1812-75
  • Новий
Мембрани зворотного осмосу
Vontron
Reference: Vontron 75G
Code: 10105
550,00 ₴
One click order
Мембрана для фильтра Бриз Vontron TW30-1812-50
  • Новий
Мембрани зворотного осмосу
Vontron
Reference: Vontron 50G
Code: 10104
450,00 ₴
One click order

Як вибрати фільтри для води?

У сучасному суспільстві фільтри для води не є предметом розкоші або ознакою достатку в родині. Подібне обладнання вибирають для квартири і для будинку. У нинішній час водопровідна мережа не задовольняє певним параметрам і вимогам. Вода має неприємний смак, і в ній знаходяться шкідливі домішки, які негативно впливають на здоров'я людини. У зв'язку з даною ситуацією, люди замислюються над тим, щоб купити фільтри для очищення води.

Основні різновиди

Виробники пропонують великий асортимент моделей. Щоб підібрати відповідний пристрій, важливо визначитися з його призначенням. Системи очищення води побутового призначення поділяються на 2 групи:

  • елементарні;
  • фільтр для води середньої інтенсивності;
  • система очищення води складного виду.

Якщо детально розібратися в кожному різновиді, то можна швидко вибрати відповідний варіант.

Прості моделі

До них відносяться вироби типу глечика. Вони доступні і прості в застосуванні. Здатні видаляти з рідини домішки і хлорку. При приватному використанні змінний картридж потрібно буде замінювати кожні 30 днів. Це відмінний вибір для дачі, де люди проживають тільки влітку.

Насадки на водопровідний кран мають спеціальні картриджі на різній основі, як вугільній або поліпропіленовій. Вони відмінно підійдуть для проточної конструкції. Прилад займає мінімум місця і досить зручний в експлуатації.

Установки для середнього ступеня очищення питної води

Моделі, які стосуються цієї групи, мають більшу кількість переваг. Вони підключаються до мережі водопроводу і мають більш складні змінні картриджі, в складі яких знаходиться іонообмінна смола або активоване вугілля. Агрегати поділяються на 2 або 3 ступеня механічного очищення, і тому можуть мати 1 або кілька колб. Стаціонарний спосіб розміщення передбачає їх монтаж на столі або під мийкою.

Система фільтрації води найвищого ступеня очищення

Тільки такі агрегати можуть зробити рідину максимально чистою. У них знаходяться спеціальні мембранні фільтри. Вони можуть бути різних типів, але головним параметром вважається розмір пір на мембрані. Чим вони менші, тим ефективніше проводиться очистка, і відповідно, піднімається вартість.

Особлива увага приділяється агрегатам зі зворотним осмосом. На сьогодні, вони визнані єдиними пристроями для домашнього застосування, які гарантують обробку не тільки на механічному рівні, але також і на хімічному. Устаткування сприяє видаленню домішок розміром до декількох нанометрів. Такі пристосування займають багато місця, і тому їх обирають не так часто.

Якщо ви вирішили замовити прилад для очищення, то експерти інтернет-магазину зможуть допомогти у виборі. Вони відштовхуються від умов експлуатації, робочих параметрів, ціни і якості роботи. Доставка проводиться в Київ, Дніпро, Харків та інші населені пункти України.

Product added to wishlist
Product added to compare.