Комбіновані котли


Комбіновані котли за вигідними цінами

Комбіновані котли передбачають роботу на кількох видах палива (двох і більше). Як останні можуть виступати: газ, дизель, дрова, електрика, вугілля, пелетні та інші тверді матеріали. Подібні функціональні можливості зумовлені наявністю кількох камер згоряння. Це сприяє економічному споживанню енергоресурсів та зручності використання теплоносіїв.

Багатопаливні котли є сучасними моделями обладнання, які, значною мірою, спрощують процес опалення для приватного та заміського будинку.

Популярні види комбінованих котлів

На сьогоднішній день затребуваністю користуються газодров`яні та газодизельні теплоносії. Популярність перших обумовлена ​​низьким рівнем витрат, других – високим рівнем потужності.

Вибираючи комбінований котел, слід звертати увагу на такі аспекти, як:

  • потужність агрегату
  • матеріали, що лежать у його основі
  • площа опалювального приміщення
  • вид палива, допустимого для використання
  • ККД
  • ємність камер згоряння
  • об`єм бачка.

Ведучі європейські виробники приділяють особливу увагу показникам надійності. Їхні комбіновані опалювальні котли виготовлені з високоякісних зносостійких матеріалів. Як правило, як сировина відомі бренди вибирають сталь або чавун. Про безпеку свідчать автоматичні системи захисту, що запобігають перегріву пристроїв за рахунок функціонування теплообмінників, діяльність яких спрямована на охолодження.

Особливості вибору багатопаливного котла

Визначаючи потужність опалювального пристрою, слід враховувати площу опалювального простору. Вона розраховується, з формули: 1,2 кВт на 10 кв. м площі (при триметровій висоті стель). Також можна звернутися до технічної документації виробів, де вказано рекомендовану площу для ефективного та економічно доцільного обігріву.

Не варто забувати і про об`єм камер згоряння. Вони, у прямому значенні, впливають на зручність використання побутового універсального опалювального котла. Чим більший цей показник, тим рідше і менше буде потрібна участь людини в процесі опалення.

Магазин «КТУ» допоможе купити оптимальний варіант опалювальних приладів за демократичною ціною. Пропонуємо своєчасну доставку по Україні та самовивіз із Києва та Дніпра.

3

Price

60 765 грн - 80 460 грн

Бренд

Тип установки

Потужність

Управління

Матеріал виробу

Страна производитель

Гарантія

Товар додано до списку
Товар додано до порівняння