Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C

  • -10%
Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C - 1
Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C - 2
Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C - 3
Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C - 1
Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C - 2
Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C - 3
Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C - 1
Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C - 1 Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C - 2 Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C - 3
UF-10C
350
Є в наявності
248 грн 276 грн -10%
Time left

Замовлення в один клік

Діафрагма для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C. Порожнисто-волокниста мембрана з розміром пори 0,01-0,1 мкм видаляє бактерії і віруси, зберігаючи при цьому мінеральний склад води. Капілярна фільтрація є альтернативою зворотної осмотичної фільтрації. Капілярна мембрана не видаляє з води розчинені в ній мінерали. Використовується тільки для очищення холодної води. Ресурс 6000 л. Гарантія: 12 місяців. Країна походження: Сінгапур.

 

Опис - Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C

Ультрафільтраційна мембрана - це фільтруючий елемент, який складається з тіла і трубчасто-волкового матеріалу діаметром пори близько 0,01 мкм, такий поперечний переріз дозволяє затримувати великі бактерії і деякі віруси, властиві водопровідним водам, більше 0,01 мкм (бактерії, грибки і їх спори, віруси, а також розчинені солі важких металів, заліза, ртуті, миш'яку, марганцю і т.д.), але в той же час при очищенні ультрафільтрацією вода не втрачає свій мінеральний склад.

Очищення води на основі ультрафільтрації відноситься до виду тонкого очищення. Але водопровідна вода забруднена багатьма іншими спорідненими речовинами, такими як механічні домішки (накип, пісок, мул), похідні хлору і хлору, солі карбонату, важкі метали та інші забруднювачі. Для усунення всіх перерахованих вище забруднень необхідно застосувати стадію грубого очищення води, для цього мембранні фільтри, здебільшого, оснащуються передфільтровими картриджами, основною функцією яких є зменшення або повне усунення грубих забруднень.

Капілярна фільтрація є альтернативою зворотної осмотичної фільтрації. Капілярна мембрана не видаляє з води розчинені в ній мінерали. Використовується тільки для очищення холодної води.

Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C має наступні характеристики:

  1. Тип: Мембрана;
  2. Тип очищення: Мембранна система очищення;
  3. Температура води: холодна;
  4. Функції: Для холодної води;
  5. Додаткові особливості: Матеріал: Холлоуфібр; Розмір пори: 0,02 – 0,1 мкм;
  6. Максимальний робочий тиск: 4 бар.

Купити Мембрана для ультрафільтраційних систем Bio+ Systems UF-10C в оригінальній збірці і з офіційною гарантією від виробника ви можете онлайн в нашому інтернет-магазині КТУ і отримати товар в будь-якому місті України. Також можливий самовивіз.

Характеристики - Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C

Бренд
Bio + Systems
Призначення
Высокопроизводительная
Країна виробник
Сінгапур
Гарантія
12 місяців
Ресурс
6000 л
Продуктивність
1.6 л/мин
Рабочее давление
4 Бар
Інші товари в цій категорії:
Товар додано до списку
Товар додано до порівняння