Мембрана для ультрафільтраційні системи Біо+ Системи UF-10C

Мембрана для ультрафільтраційні системи Біо+ Системи UF-10C - 1
Мембрана для ультрафільтраційні системи Біо+ Системи UF-10C - 2
Мембрана для ультрафільтраційні системи Біо+ Системи UF-10C - 1
Мембрана для ультрафільтраційні системи Біо+ Системи UF-10C - 2
Мембрана для ультрафільтраційні системи Біо+ Системи UF-10C - 1
Мембрана для ультрафільтраційні системи Біо+ Системи UF-10C - 1 Мембрана для ультрафільтраційні системи Біо+ Системи UF-10C - 2
UF-10C
350
Немає в наявності
205 грн

Діафрагма для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C. Порожнисто-волокниста мембрана з розміром пори 0,01-0,1 мкм видаляє бактерії і віруси, зберігаючи при цьому мінеральний склад води. Капілярна фільтрація є альтернативою зворотній осмотичній фільтрації. Капілярна мембрана не видаляє з води розчинені в ній мінерали. Використовується тільки для очищення холодної води. Ресурс 6000 л. Гарантія: 12 міс. Країна походження: Сінгапур.

 

Опис - Мембрана для ультрафільтраційні системи Біо+ Системи UF-10C

Ультрафільтраційна мембрана - це фільтруючий елемент, який складається з тіла і трубчасто-волкового матеріалу з діаметром пори близько 0,01 мкм, такий переріз дозволяє затримувати великі бактерії і деякі віруси, властиві водопровідним водам, більше 0,01 мкм (бактерії, грибки і їх спори, віруси, а також розчинені солі важких металів, заліза, ртуті, миш'яку, марганцю і т.д.), але при очищенні ультрафільтрацією вода не втрачає свого мінерального складу.

Очищення води на основі ультрафільтрації відноситься до виду тонкого очищення. Але водопровідна вода забруднена багатьма іншими супутніми речовинами, такими як механічні домішки (накип, пісок, мул), похідні хлору і хлору, карбонатні солі, важкі метали та інші забруднювачі. Для усунення всіх перерахованих вище забруднень необхідно застосувати етап грубого очищення води, для цього мембранні фільтри, здебільшого, оснащуються картриджами з попередньо фільтром, основною функцією яких є зменшення або повне усунення грубих забруднень.

Капілярна фільтрація є альтернативою зворотній осмотичній фільтрації. Капілярна мембрана не видаляє з води розчинені в ній мінерали. Використовується тільки для очищення холодної води.

Мембрана для ультрафільтраційних систем Біо+ Системи UF-10C має наступні характеристики:

  1. Тип: Мембрана;
  2. Тип очищення: Система очищення мембран;
  3. Температура води: холодна;
  4. Функції: Для холодної води;
  5. Додаткові характеристики: Матеріал: Холлоуфипейтар; Розміри пори: 0,02 – 0,1 мкм;
  6. Максимальний робочий тиск: 4 бар.

Купити Мембрану для ультрафільтраційних систем Біо+ Систем UF-10C в оригінальній збірці і з офіційною гарантією від виробника ви можете онлайн в нашому інтернет-магазині КТУ і отримати товар в будь-якому місті України. Пікап також можливий.

Характеристики - Мембрана для ультрафільтраційні системи Біо+ Системи UF-10C

Бренд
Bio + Systems
Призначення
Высокопроизводительная
Країна виробник
Сінгапур
Гарантія
12 місяців
Ресурс
6000 л
Продуктивність
1.6 л/мин
Рабочее давление
4 Бар
Інші товари в цій категорії:
Товар додано до списку
Товар додано до порівняння