Постфільтр Bio + Systems вугільний quick fitting Т33

  • -10%
Постфільтр Bio + Systems вугільний quick fitting Т33 - 1
Постфільтр Bio + Systems вугільний quick fitting Т33 - 1
QF-Т33
282
Є в наявності
122 грн 135 грн -10%

Замовлення в один клік

Постфільтр вугільний quick fitting Т33 містить кокосове активоване вугілля. Покращує запах і смак води. Зручна система з'єднань - quick fittings 1/4 дюйма. Діаметр картриджа - 2 дюйма. Ресурс 4 000 літрів. Максимальна температура води: 40 градусів за Цельсієм. Розмір: 254х50 мм. Тип: Пост-фільтр вугільний. Видаляються домішки: смак. Країна виробник: Сінгапур.

 

Опис - Постфільтр Bio + Systems вугільний quick fitting Т33

Постфільтр вугільний quick fitting Т33 - це якісний вугільний фільтр, який призначений для використання в системах зворотного осмосу.

Пост-фільтр призначений для фінішної очистки води від забруднень або запахів, які можуть з'явитися у воді на виході з накопичувального бака системи зворотного осмосу. В якості основного фільтруючого матеріалу застосовується кокосове активоване вугілля дуже дрібної фракції, який розміщується всередині поліпропіленового корпусу. Для запобігання виносу фільтруючого матеріалу, на виході з пост-фільтра встановлено поліпропіленовий фільтр. Пост-фільтри використовується в більшості систем зворотного осмосу в якості останнього ступеня очищення води.

Система «Quick Fitting» використовується в якості сполучних елементів для компонентів систем зворотного Сомоса. Використання даної системи з'єднань є швидкий і простий монтаж за рахунок запатентованої системи, яка дозволяє легко і герметично змонтувати будь-який тип з'єднань без використання додаткових ущільнювачів, стрічки ФУМ. Все, що необхідно для герметичного з'єднання - це вставити трубку в фітінг. Фітинги легко роз'єднуються і можуть бути використані повторно без заміни будь-яких деталей.

Після використання фільтра волосся стане м'яким, легко расчесиваемость, шкіра збереже натуральну вологість. При постійному використанні фільтр забезпечує надійний захист для легких від впливу шкідливого хлору і важких металів.

Постфільтр вугільний quick fitting Т33 має такі характеристики:

  1. Термін використання до 4000 літрів води;
  2. Розмір картриджа: 254х50 мм;
  3. Температура води, що очищається до 40 градусів за Цельсієм;
  4. Тип: Пост-фільтр вугільний.

Купити Постфільтр вугільний quick fitting Т33 в оригінальній збірці і з офіційною гарантією від виробника можна онлайн в нашому інтернет-магазині КТУ і отримати товар в будь-якому місті України. Також можливий самовивіз.

Характеристики - Постфільтр Bio + Systems вугільний quick fitting Т33

Бренд
Bio + Systems
Тип виробу
Стандартний
Вид виробу
Пост-фільтр вугільний
Модель
Т33
Країна виробник
Сінгапур
Форма
Гладка
Максимальна температура води
40 градусів за Цельсієм
Ресурс
6000 л
Розміри
254х50.8 мм
Видаляються домішки
Смак
Картриджі в комплекті
Пост-фільтр вугільний
Інші товари в цій категорії:
Товар додано до списку
Товар додано до порівняння