Насос свердловини Optima 3.5SDm 2, пульт, кабель 15 м, з підвищеною стійкістю до піску

  • -7%
Насос свердловини Optima 3.5SDm 2, пульт, кабель 15 м, з підвищеною стійкістю до піску - 1
Насос свердловини Optima 3.5SDm 2, пульт, кабель 15 м, з підвищеною стійкістю до піску - 1
Модель
Optima 3.5SDm 2
5877
Є в наявності
4 545 грн 4 887 грн -7%

Замовлення в один клік Купить в рассрочку

Відцентровий свердловинний насос Optima 3. 5SDm 2 для роботи як з чистою так і забрудненою водою. Висота напору по вертикалі 63 м до 79 м. Потужність - 0. 4 кВт, 0. 6 кВт. Діаметр підключення - 1 дюйм. Стійкість до піску - Так. Продуктивність - 2. 4 м3 / год. Кабель в комплекті - від 15 до 50 м. Наявність тих чи інших модифікацій уточнюйте у менеджера.

 

Опис - Насос свердловини Optima 3.5SDm 2, пульт, кабель 15 м, з підвищеною стійкістю до піску

Насос свердловини Optima 3.5SDm-2 - це якісний свердловинний насос, який призначений для підняття води з свердловин і відкритих резервуарів, де висота підйому води перевищує 9 метрів і використання поверхневих насосів є недоцільним. Насос призначений для подачі води з свердловин діаметром від 100мм.

Цей свердловинний насос складається з двох частин: перша частина нижня - двигун, а верхня - сам насос. Робоче колесо виготовлено з технополімера, а двигун створений з нержавіючої сталі.

Коли Ви вмикаєте насос, він нагнітає тиск між робочим колесом і дифузором: це дозволяє досягти високого тиску на виході. Свердловинні насоси мають високий ККД, який може досягати 70%. Потужність насоса 0,600кВт, напірний патрубок має діаметр 1½ ". Продуктивність насоса 3м³ / год.

Насос 3.5SDm-2 оснащений однофазним роторним двигуном. Двигун насоса заповнений мінеральним маслом, яке допомагає насосу охолоджуватися а також змащує ущільнення і підшипники. Насос має підвищену стійкість до абразивних частинок у воді, але все одно концентрація піску не повинна перевищувати 2000 р на куб.

В комплекті з насосом йде конденсаторний блок і кабель довжиною 15 метрів.

Перед установкою насоса прорахуйте такі нюанси: продуктивність насоса, кількість точок забору води (мінімум по 500 л води на одну точку на годину).

ВАЖЛИВО: не дозволяйте насосу працювати в холосту, так як це може привести до виходу насоса з ладу. Корпус і вал електродвигуна зроблені з нержавіючої сталі ALSL 304.

Придбати якісний свердловинний насос 3.5SDm-2 можна в інтернет-магазині КТУ. Ви можете зробити замовлення на нашому сайті та стати володарем насоса вже через один два дні після замовлення. Успішних Вам покупок!

Характеристики - Насос свердловини Optima 3.5SDm 2, пульт, кабель 15 м, з підвищеною стійкістю до піску

Бренд
Optima
Діаметр підключення
1 дюйм
Тип виробу
Свердловинний
Модель
3.5SDm 2
Країна виробник
Польща
Гарантія
24 місяці
Максимальна температура води
30 градусів за Цельсієм
Джерело живлення
220 В
Тип двигуна
Відцентровий
Потужність
0.8 кВт
Стійкість до піску
Так
Довжина кабелю
15 м
Максимальна глибина занурення
46 м
Діаметр
3 дюйма
Зворотній клапан
Є
Максимальна продуктивність
3 м3/час
Висота всмоктування
79 м
Забір води
Середній
5877-4437

З цим товаром купують

Інші товари в цій категорії:
Товар додано до списку
Товар додано до порівняння