Свердловинний насос Optima 3.5SDm 2, пульт дистанційного керування, кабель 15 м, з підвищеною стійкістю до піску

Свердловинний насос Optima 3.5SDm 2, пульт дистанційного керування, кабель 15 м, з підвищеною стійкістю до піску - 1
Свердловинний насос Optima 3.5SDm 2, пульт дистанційного керування, кабель 15 м, з підвищеною стійкістю до піску - 1
Модель
Optima 3.5SDm 2
5877
Немає в наявності
4 919 грн

Відцентровий насос для свердловин Optima 3.5SDm 2 як для чистої, так і для забрудненої води. Висота вертикальної головки від 63 м до 79 м. Потужність - 0,4 кВт, 0,6 кВт. Діаметр з'єднання - 1 дюйм. Стійкість до піску - Так. Продуктивність - 2,4 м3/год. Кабель в комплекті від 15 до 50 м. Уточніть у менеджера наявність певних модифікацій.

 

Опис - Свердловинний насос Optima 3.5SDm 2, пульт дистанційного керування, кабель 15 м, з підвищеною стійкістю до піску

Свердловинний насос Optima 3.5SDm-2 - це високоякісний свердловинний насос, який призначений для підняття води з колодязів і відкритих резервуарів, де висота підйому води перевищує 9 метрів, а використання поверхневих насосів недоцільно. Насос призначений для подачі води з колодязів діаметром 100 мм.

Цей свердловинний насос складається з двох частин: перша частина - це нижня - двигун, а верхня частина - сам насос. Робоче колесо виготовляється з технополімера, а мотор виготовлений з нержавіючої сталі.

При включенні насоса він накачує тиск між робочим колесом і дифузором: це дозволяє домогтися високого тиску на виході. Свердловинні насоси мають високу ефективність, яка може досягати 70%. Потужність насоса становить 0,600 кВт, напірна труба має діаметр 11/2". Продуктивність насоса 3м³/год.

Насос 3.5SDm-2 оснащений однофазним поворотним двигуном. Двигун насоса наповнений мінеральним маслом, яке допомагає насосу охолонути, а також змащує ущільнення і підшипники. Насос має підвищену стійкість до абразивних частинок у воді, але все ж концентрація піску не повинна перевищувати 2000 г на кубічний метр.

У комплекті з насосом входить конденсаційний агрегат і кабель довжиною 15 метрів.

Перед установкою насоса розраховуйте такі нюанси: ємність насоса, кількість точок водозабору (не менше 500 літрів води на точку на годину).

 

ВАЖЛИВО: Не дозволяйте насосу простоювати, оскільки це може призвести до виходу насоса з ладу. Корпус і вал електродвигуна виготовлені з нержавіючої сталі ALSL 304.

Купити якісний свердловинний насос 3.5SDm-2 можна в інтернет-магазині КТУ. Ви можете зробити замовлення на нашому сайті і стати власником насоса протягом одного двох днів після замовлення. Удачі вам у покупках!

Характеристики - Свердловинний насос Optima 3.5SDm 2, пульт дистанційного керування, кабель 15 м, з підвищеною стійкістю до піску

Бренд
Optima
Діаметр підключення
1 дюйм
Країна виробник
Польща
Гарантія
2 года
Максимальна температура води
30 градусів за Цельсієм
Джерело живлення
220 В
Матеріал виробу робочого колеса
Технополимер
Тип двигуна
Відцентровий
Потужність
0.8 кВт
Клас захисту
IP44
Стійкість до піску
Есть
Довжина кабелю
15 м
Максимальна глибина занурення
46 м
Матеріал виробу насоса
Нержавіюча сталь
Зворотній клапан
Є
Висота всмоктування
79 м
Напір
79 м
Забір води
Середній
Продуктивність
50 л / хв
Максимальний тиск
7 Бар
Кількість фаз
1
Диаметр насоса
3 дюйма
5877-4437

З цим товаром купують

Інші товари в цій категорії:
Товар додано до списку
Товар додано до порівняння