Біо + системи вуглецю швидке припасування T33 Постфільтр

  • -10%
Біо + системи вуглецю швидке припасування T33 Постфільтр - 1
Біо + системи вуглецю швидке припасування T33 Постфільтр - 1
QF-Т33
282
Є в наявності
226 грн 251 грн -10%
Time left

Замовлення в один клік

Швидке припасування вуглецю постфільтр T33 містить кокосове активоване вугілля. Покращує запах і смак води. Зручна система підключення - швидка фурнітура 1/4 дюйма. Діаметр картриджа - 2 дюйми. Ресурс 4 000 літрів. Максимальна температура води: 40 градусів за Цельсієм. Розмір: 254х50 мм. Тип: Постфільтровий вуглець. Домішки, які потрібно видалити: смак. Країна походження: Сінгапур.

 

Опис - Біо + системи вуглецю швидке припасування T33 Постфільтр

Вуглецевий швидкопристосуючий постфільтр Т33 - це високоякісний вугільний фільтр, який призначений для використання в системах зворотного осмосу.

Постфільтр призначений для остаточного очищення води від забруднень або запахів, які можуть з'явитися у воді на виході резервуара для зберігання системи зворотного осмосу. В якості основного фільтруючого матеріалу використовується кокосове активоване вугілля дуже дрібної фракції, яке поміщається всередину корпусу поліпропілену. Щоб запобігти видаленню фільтруючого матеріалу, на виході з постфільтра встановлюється поліпропіленовий фільтр. Постфільтри використовуються в більшості систем зворотного осмосу як останній етап очищення води.

Система швидкого налаштування використовується в якості сполучних елементів для компонентів систем зворотного сомосу. Використання даної системи підключення відбувається швидко і легко монтажу завдяки запатентованій системі, яка дозволяє легко і герметично монтувати будь-який тип з'єднань без використання додаткових ущільнень, фум-стрічки. Все, що потрібно для герметичного з'єднання - це вставити трубку в штуцер. Фурнітура легко відключається і може бути повторно використана без заміни будь-яких деталей.

Після використання фільтра волосся стануть м'якими, легко розчісувати, шкіра збереже природну вологу. При постійному використанні фільтр забезпечує надійний захист легенів від впливу шкідливого хлору і важких металів.

Постфільтр вуглецю швидкого прилягання Т33 має наступні характеристики:

  1. Термін використання до 4000 літрів води;
  2. Розмір картриджа: 254х50 мм;
  3. Температура очищеної води до 40 градусів за Цельсієм;
  4. Тип: Карбон постфільтр.

Купити postfilter carbon швидкого облягаючого Т33 в оригінальній збірці і з офіційною гарантією від виробника можна онлайн в нашому інтернет-магазині КТУ і отримати товар в будь-якому місті України. Також можливий самовивіз.

Характеристики - Біо + системи вуглецю швидке припасування T33 Постфільтр

Бренд
Bio + Systems
Призначення
Финишная очистка от вкусов и запахов
Тип виробу
Стандартний
Вид виробу
Для систем обратного осмоса
Країна виробник
Сінгапур
Форма
Гладка
Максимальна температура води
40 градусів за Цельсієм
Ресурс
6000 л
Розміри
254х50.8 мм
Картриджі в комплекті
Пост-фільтр вугільний
Материал очистки
Активированный уголь
Уголь прессованый
Інші товари в цій категорії:
Товар додано до списку
Товар додано до порівняння