Насоси для палива

Насос для топлива Насосы+ DS 12 V Насос для топлива Насосы+ DS 12 V 2
 • Новий
Насоси для палива
Насосы плюс
Reference: DS 12 V
Code: 16056
1 286,72 ₴
Насос для топлива Насосы+ DS 12 V для перекачивания дизельного топлива. Мощность насоса - 0.15 кВт. Максимальная высота всасывания - 5 м. Производительность - 3.6 м3/час. Вес - 3.4 кг. Максимальный напор - 18 м.
One click order Купить в рассрочку
Насос для топлива Насосы+ DS 24 V Насос для топлива Насосы+ DS 24 V 2
 • Новий
Насоси для палива
Насосы плюс
Reference: DS 24 V
Code: 16057
1 458,32 ₴
Насос для топлива Насосы+ DS 24 V для перекачивания дизельного топлива. Мощность насоса - 0.15 кВт. Максимальная высота всасывания - 5 м. Производительность - 3.6 м3/час. Вес - 3.4 кг. Максимальный напор - 18 м.
One click order Купить в рассрочку
Насос для топлива Насосы+ BEM 30
 • Новий
Насоси для палива
Насосы плюс
Reference: BEM 30
Code: 16058
5 877,00 ₴
Насос для топлива Насосы+ BEM 30 для перекачивания дизельного топлива. Мощность насоса - 0.62 кВт. Максимальная высота всасывания - 6 м. Производительность - 4.5 м3/час. Вес - 9.8 кг. Максимальный напор - 12 м.
One click order Купить в рассрочку
Насос для топлива Насосы+ DB 12 V mini Насос для топлива Насосы+ DB 12 V mini 2
 • Новий
Насоси для палива
Насосы плюс
Reference: DB 12 V mini
Code: 16059
332,91 ₴
Насос для топлива Насосы+ DB 12 V mini для перекачивания дизельного топлива Мощность насоса: 0.65 кВт. Максимальная высота всасывания: 5 м. Производительность: 1.8 м3/час. Максимальный напор: 4 м. Диаметр присоединения: 1/2 дюйма. Габариты: 180х51 мм. Вес: 0.53 кг.
One click order
Насос для топлива Насосы+ DB 24 V mini Насос для топлива Насосы+ DB 24 V mini 2
 • Новий
Насоси для палива
Насосы плюс
Reference: DB 24 V mini
Code: 16060
386,00 ₴
Насос для топлива Насосы+ DB 24 V mini для перекачивания дизельного топлива Мощность насоса - 0.65 кВт. Максимальная высота всасывания - 5 м. Производительность - 1.8 м3/час. Максимальный напор - 4 м. Диаметр присоединения: 1/2 дюйма. Габариты: 180х51 мм. Вес: 0.53 кг.
One click order
Топливная насосная станция Sprut RSd–36 Топливная насосная станция Sprut RSd–36 2
 • Новий
Насоси для палива
Sprut
Reference: Sprut RSd–36
Code: 17367
5 507,46 ₴
One click order Купить в рассрочку

Насоси для перекачування палива відмінної якості

Для перекачування масла, бензину або ДТ необхідне спеціальне обладнання. Насос для палива практично не відрізняється від приладів для води за своєю конструкцією. Він працює за таким же принципом, але додатково обладнаний каністрою, баком або бочкою.

Насоси для перекачування палива і їх основні види

Дані агрегати поділяються на три основні типи:

 • ротаційний або ручний насос для перекачування палива. Він здійснює роботу по типу м'ясорубки. Щоб почати перекачувати рідину потрібно крутити ручку. Він застосовується не тільки для нафтопродуктів, ДТ, але також для неагресивних сумішей. Середня швидкість становить в межах 35 л на хвилину. За даним принципом функціонує також шнековий. В даному випадку не потрібно крутити ручку, а замість цього її доведеться піднімати і опускати;
 • занурювальний насос для перекачування дизельного палива є електричним. Він вважається найпопулярнішим в нашому інтернет-магазині і користується популярністю в Україні. Моделі можуть відрізнятися за споживанням харчування, фільтру і діаметру. Компанії пропонують варіанти діаметром по 30 мм і 50 мм. Працює механізм від акб потужністю 12 або 24 Вт. Фільтраційний елемент представлений у вигляді сіточки, яка перешкоджає проходження сторонніх предметів. Вони можуть привести до поломки. Швидкість перекачування серйозно варіюється. Найнижчою вважається 25 літрів за хвилину. Вони відмінно підходять для подачі суміші прямо з автомобіля. Щоб продовжити термін служби важливо чергувати застосування ДТ і автобензину;
 • помповий насос для зливу палива працює від акумулятора. Він обладнаний двома шлангами. Один опускається в ємність, а другий - в бак для переливання. Завдяки високій потужності вони забезпечують високу швидкість більше 50 літрів. Найчастіше такий апарат для ДТ або бензину продається з лічильником і пістолетом.

На що звернути увагу при покупці?

 • Який обсяг буде перекачуватися? Якщо установка потрібна для разового використання, то підійде простий ручний, а для масштабного застосування краще обзавестися більш потужним автоматичним агрегатом. Помпові підходять для невеликих приватних заправок.
 • Більшість моделей продається без шлангів. Його потрібно купувати окремо, і він повинен бути бензостійким.
 • Кожен електроприлад функціонує від додаткового харчування і перед покупкою важливо дізнатися силу струму акб.
 • Наявність допоміжного фільтра для продовження терміну служби.

Паливний насос підкачки палива в широкому асортименті

Тільки у нас здійснюється продаж кращих пристроїв. Вони все оснащені якісними комплектуючими і мають гарантію. Доставка замовлення проводиться по всій країні. Саме тому у нас можуть купити товар люди з усіх регіонів України. Доступна ціна пояснюється прямим співробітництвом з компаніями виробниками.

Насосы для топлива

Price

330,00 ₴ - 5 880,00 ₴

Максимальный напор

Максимальная высота всасывания

Матеріал виробу робочого колеса

Страна производитель

Гарантія

Product added to wishlist
Product added to compare.