Сифони для біде

Сифон для биде Kludi 103110500 (1/4) - 1
Є в наявності
Сифони
Замовлення в один клік

Сифони для біде від кращих виробників

Під час ремонту ванної кімнати часто виникає питання про встановлення біде, якщо дозволяє вільний простір. Під час розробки планування враховується як розмір і тип, а й сифон для біде. За його допомогою забезпечуються важливі функції:

  • видалення використаної води в каналізаційну систему
  • запобігання попаданню великого сміття. Якщо він не встигає потрапити в трубу, затримується в ньому і при подальшому зливі повністю видаляється
  • запобігає проникненню неприємних запахів у санвузол. Завдяки вигнутій формі вода завжди залишається у виробі та стає бар`єром.

Які бувають сифони для біде?

Компанії-виробники пропонують два основних види:

пляшкові

трубчасті.

Перші відрізняються більш складною конструкцією, але мають більш ергономічний і зручний дизайн. У нижній частині, яка має вигляд дна пляшки, скупчується сміття та різні речі, що випадково потрапили в систему. При необхідності пристрій легко розкручується. Продаються всі вони в розібраному вигляді і потребують збирання та подальшої установки. Моделі з переливом не підходять по конструкції, а ось із донним клапаном часто використовуються.

Який матеріал кращий?

Вибираючи сифон для підвісного біде, кожен користувач стикається з труднощами. В асортименті нашого інтернет-магазину вони представлені:

  • латуні
  • стали
  • пластика.

Металеві є більш надійними та довговічними. Вони створюються із спеціальної сировини, яка стійка до агресивного середовища. При цьому ціна на таку продукцію вища. Підходять для відкритого монтажу. Якщо ж він буде прихованим, то можна вибрати пластикову модель, яка за експлуатаційними параметрами не буде гіршою.

Поради щодо вибору

  • Сифон для підлогового біде та підвісного повинен відповідати за габаритами та поєднуватися з каналізаційною трубою та отвором зливу. Якщо він не підходитиме, то для установки потрібно купувати перехідники.
  • Вибір способу монтажу. Пристрій може монтуватися в стіну або бути на відкритому просторі. Враховується також система випуску, тобто розташування каналізаційного отвору в стіні або в підлозі.
  • Вигин коліна збільшений, ніж у моделей для раковин. Під час використання передбачаються збільшені габарити водяного затвора. Деякі пропонують варіанти з кількома затворами для максимального захисту приміщення від неприємних запахів.

Де купити?

У нашому каталозі представлена ​​якісна продукція від перевірених виробників з України та інших країн. Асортимент приємно потішить кожного покупця. Кожен зможе підібрати сантехніку за розміром, матеріалом та вартістю. На всю продукцію надається гарантія, і доставка проводиться не лише до Києва, а й до інших міст.

Автоматика

Price

600 грн - 615 грн

Бренд

Матеріал виробу

Вид виробу

Габарити

Нет доступного выбора для этой группы

Гарантія

Нет доступного выбора для этой группы

Страна производитель

Товар додано до списку
Товар додано до порівняння