Садові обприскувачі

Садовый опрыскиватель Насосы+ Garden Spray 8R - 1
Нет в наличии
Садові обприскувачі
Замовлення в один клік
Садовый опрыскиватель Насосы+ Garden Spray 10R - 1
Нет в наличии
Садові обприскувачі
Замовлення в один клік
Садовый опрыскиватель Насосы+ Garden Spray 16S - 1
Нет в наличии
Садові обприскувачі
Замовлення в один клік

Функціональні і якісні садові обприскувачі

Кожен власник приватного будинку або дачі стикається з проблемою по догляду за рослинами. За ними потрібно ретельно стежити. Адже завдяки регулярному поливу буде забезпечений хороший результат. Обприскувач садовий підходить не тільки для зрошення чагарників, для обробки дерев, для квітів та інших рослин, але також для захисту їх від комах. Шкідники можуть привести до серйозних наслідків. Якщо обробляти регулярно хімічними речовинами, то плодів буде істотно більше.

Що являє собою садовий обприскувач?

Дане пристосування є важливим інструментом. З його допомогою можна подрібнювати рідину. Вона буде лягати тонкою плінкою, і запобігати негативному впливу від комах. Використовуючи добрива, можна підгодовувати грунт. Садові обприскувачі є спеціальним переносним резервуаром, обсяг якого може варіюватися від 2 літрів до 11 літрів. Всередині знаходиться насос. До ємності приєднується шланг разом зі штангою стандартного нерозсувного і розсувного телескопічного виду.

Для захисту апарату від передчасного виходу з ладу передбачені фільтри. У них затримуються великі домішки і частинки, які захищають від поломки. Вони бувають плоскими і циліндричними. Форсунка крутного типу дозволяє підбирати оптимальну струмінь рідини.

На сьогоднішній день виробники пропонують такі різновиди:

  • бензинові;
  • акумуляторні;
  • помпові;
  • ранцевий;
  • городні навісні.

З такого великого асортименту вибрати оптимальну модель не складно.

Обприскувачі садові та їх особливості

Важільні і помпові ручні моделі для поливу є найбільш примітивними і зручними в користуванні. Вони відносяться до бюджетної версії. Прокачування рідини йде за допомогою спеціальної ручки. Щоб створити робочий тиск потрібно опустити і підняти ручку кілька разів. Найчастіше використовується для приватних невеликих господарств. Для масштабного застосування підходять акумуляторні і паливні агрегати. Прилад працює автоматично і значно швидше перших варіантів. Тривалість роботи в першу чергу пов'язана з розміром резервуара. Навісні застосовуються разом з тракторами або будь-який інший сільгосптехнікою. Вони обладнані ємностями з великими обсягами і найчастіше використовуються для хімікатів і добрив.

Як вибрати відповідну модель?

Перед тим, як купити відповідний обприскувач важливо оцінити якість матеріалу, особливості конструкції, елементи кріплення, змінні насадки і інші особливості конструкції. Ціна також відіграє для багатьох важливу роль. Але в нашому інтернет-магазині в Україні представлені тільки надійні і міцні апарати. Якщо ви проживаєте не в великих містах, як Київ, Дніпро, то можете не хвилюватися. Доставка проводиться по всій країні.

Садовые опрыскиватели

Price

315 грн - 555 грн

Максимальний тиск

Нет доступного выбора для этой группы

Обьем бака

Нет доступного выбора для этой группы

Габарити

Нет доступного выбора для этой группы

Длина шланга

Нет доступного выбора для этой группы

Тип двигуна

Матеріал виробу

Нет доступного выбора для этой группы

Гарантія

Страна производитель

Товар додано до списку
Товар додано до порівняння