Масляні обігрівачі


Масляні обігрівачі в широкому асортименті

Мобільним та бюджетним приладом для обігріву приміщення вважається масляний радіатор. Він має в своєму розпорядженні просту конструкцію і зручність користування. Він відмінно підходить для приватного будинку чи квартири. За рахунок своїх характеристик може стати частиною автономного опалення.

Як працює масляний обігрівач?

Агрегат є металевим корпусом, що має вигляд стаціонарної батареї. Всередину заправляється спеціальна олія, яка підігрівається під впливом нагрівального елемента і починає циркулювати агрегатом. Як тільки починає функціонувати ТЕН, рідина всередині підігрівається до необхідної температури. Воно просувається спеціальною оболонкою і поступово повітря в будинку прогрівається.

Сучасні моделі функціонують від кількох режимів роботи, за рахунок цього користуватися пристроєм дуже просто.

Основні типи

Підбираючи масляний обігрівач, важливо віддати перевагу тим, які підходять за робочими параметрами і габаритами. Вони функціонують за стандартним принципом і відрізняються лише типом кріплення, допоміжними функціями та за ціною. Масляні обігрівачі за способом застосування поділяються на:

  • настінні - вони більш економні у споживанні електричної енергії
  • підлогові - комфортні за рахунок мобільності
  • настільні - дають невелике тепло
  • стельові
  • для дитячих ліжок.

Побутові електричні прилади цього виду вибрати дуже просто. Вони представлені лише від перевірених роками виробників. Деякі обладнані додатковим тепловентилятором, який забезпечує ефективніше розповсюдження теплого повітря. У приміщенні через нього може бути дуже сухо, і тому потрібно подумати про придбання зволожувача.

Як вибирати масляний радіатор?

Щоб підібрати до будинку чи іншого будинку оптимальний, важливо визначитися з характеристиками. Масляна батарея відрізняється за:

  • розміру. Кількість секцій варіюється в межах 5...14. Чим більше, тим ефективніше проводиться обігрів і вартість більше
  • потужність. Для того, щоб підігріти 10кв.м. потрібен один кВт. Відштовхуючись від цього показника важливо підібрати відповідний за продуктивністю варіант. Компанії з України чи інших країн не виготовляють апарати із продуктивністю понад 3 кВт. Щоб прогріти більшу площу, потрібно кілька приладів
  • конструкція. Під час покупки потрібно вивчити режими роботи, присутність регулятора та світлового індикатора. Захист від перегрівання дозволить уникнути неприємних та небезпечних ситуацій.

Наш інтернет-магазин пропонує масляні радіатори у великому асортименті. У каталозі представлена ​​продукція від українського бренду Термія, а також від інших вітчизняних та імпортних компаній. Придбати товар можна з доставкою до Києва, Дніпра та інших населених пунктів.

Товар додано до списку
Товар додано до порівняння