Фільтр-колба для пральних машин Bio+ Systems SHW1

Фільтр-колба для пральних машин Bio+ Systems SHW1 - 1
Фільтр-колба для пральних машин Bio+ Systems SHW1 - 2
Фільтр-колба для пральних машин Bio+ Systems SHW1 - 3
Фільтр-колба для пральних машин Bio+ Systems SHW1 - 1
Фільтр-колба для пральних машин Bio+ Systems SHW1 - 2
Фільтр-колба для пральних машин Bio+ Systems SHW1 - 3
Bio+ Systems SHW1
257
В наявності
173 ₴

173 ₴

Замовлення в один клік

Побутовий фільтр-колба BIO+ systems SHW1 використовується для пом`якшення води. Встановлюються для захисту від накипу пральних машин, бойлерів та іншої побутової техніки, де є нагрівальні елементи. Діаметр підключення 3/4 дюйми. Максимальна температура води: 40 градусів за Цельсієм. Продуктивність: 15 л/хв. Робочий тиск: 3 бар. Термін служби картриджа до 6 місяців. Гарантія: 24 місяці. Країна виробник: Сінгапур.

 

Побутовий фільтр-колба BIO+ systems SHW1 (у коробці) для захисту від накипу пральних машин, бойлерів, посудомийних машин та інших елементів побутової техніки, що працюють на основі води. Значно продовжують життя побутових приладів.

Принцип дії побутового фільтра SHW1 на основі формування технічної піни. Усередині прозорого пластику знаходяться кристали з комплексної хімічної сполуки (поліфосфатна сіль). Вода, яка надходить і проходить через ці кристали насичується необхідною кількістю поліфосфату натрію. Внаслідок таких дій утворюється плівка, яка недопускає утворення накипу (карбонатних відкладень) на нагрівальних елементах побутової техніки.

Використання фільтра Bio+ Systems SHW1 Даний фільтр потрібно використовувати лише в технічних цілях. Підключати для використання перед побутовими приладами.

Виготовлено корпус фільтра колби BIO+ systems SHW1 із спеціального, міцного, прозорого пластику. Верхня частина із поліпропілену. Колба – SAN (стиролакрилонітрил). Різьбові з`єднання виготовлені з латуні. Діаметр підключення 3/4 дюйми.

Побутовий фільтр-колба BIO+ systems SHW1 має ряд переваг у порівнянні з конкурентами:

  • Фільтр компактний та високопродуктивний;
  • Витримує тиск до 6 атмосфер, яких із запасом вистачить для тиску в побутових системах водопостачання;
  • Захищає від накипу нагрівальні елементи побутових приладів, збільшуючи їх термін експлуатації, і, відповідно, заощаджуючи значні кошти сімейного бюджету;
  • На 30% знижує необхідну кількість миючих засобів та пральних порошків під час прання, миття посуду та іншого;
  • Один фільтр може використовуватися неодноразово, тому що заміні підлягають тільки кристали поліфосфату (сіль поліфосфатна фасується по 0,25 кг або 0,5 кг);
  • Легкість у монтажі;
  • 24 місяців.

Основні технічні параметри фільтра для побутового очищення води Bio+ Systems SHW1:

Основні технічні параметри фільтра-колби для побутових потреб Bio+ Systems SHW1

Побутовий фільтр-колба BIO+ systems SHW1 (у коробці) можна в нашому інтернет-магазині інноваційного опалення та сантехніки. Плюс до всього в нашому інтернет-магазині він коштує дешевше, ніж у конкурентів.

Матеріал виробу
Пластик
Діаметр підключення
0.5 дюйми
Країна виробник
Сінгапур
Вид виробу
Standart
Призначення
Очищення від накипу
Продуктивність
15 л/хв
Гарантія
24 місяці
Максимальна температура води
40 градусів за Цельсієм
Корпус
Обычный
Бренд
Bio+ Systems
Немає відгуків

10 інших товарів в цій категорії:

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше