Циркуляційний насос Pumpman GRS65/11F фланцевий
Pumpman
CV029749
В наявності
Замовлення в один клік
Циркуляційний насос фланцевий Pumpman GRS65/11F призначений для циркуляції води в системах опалення закритого типу з примусовою циркуляцією та в системах відкритого типу із застосуванням розширювального бака. Використовується також для кондиціювання та циркуляції з високою продуктивністю. Продуктивність насоса – 750 літрів за хвилину або 45 метрів кубічних за годину. Максимальний натиск – 11 метрів. Потужність – 1,5 кВт. Мокрий ротор, завдяки якому досягається тиха робота двигуна. Фланцеве підключення, міжосьова відстань – 250 мм. Діаметр підключення – 2,5 дюйми. Матеріал виробу насоса – чавун. Країна виробник: Китай. Гарантія: 24 місяці.
  1. Економічність при використанні, максимальна потужність – 1,5 кВт;
  2. Висока продуктивність до 45 метрів кубічних на годину;
  3. Ефективність - натиск до 11 метрів, можна використовувати для двоповерхових будинків;
  5. Простота конструкції та фланцеві з`єднання.
Принцип роботи циркуляційного насоса Pumpman GRS65/11F: насос монтується за допомогою фланців діаметром 6 дюймів у систему опалення з діаметром підключення 2,5 дюйма або 65 мм та створює циркуляцію рідини. Перекачує рідини температурою до 110 градусів за Цельсієм, максимальна температура навколишнього середовища, при якій насос працюватиме нормально, не повинна перевищувати 40 градусів за Цельсієм.
  1. Корпус насосної частини виготовлений з чавуну;
  2. Робоче колесо виготовлене з нержавіючої сталі;
  4. Охолодження відбувається за рахунок рідини, що перекачується;
Короткі технічні характеристики:
  • Споживана потужність: 1500 Вт;
  • Максимальний тиск: 11 метрів;
  • Максимальне об`ємне подання: 45 куб. м/год;
  • Робоча напруга мережі: 220V - 50Hz;
  • Габаритні розміри виробу (ВхШхГ): 225х335х335 мм;
  • Розмір приєднання до фланців: 6 дюймів;
  • Розмір підключення: 2,5 дюйми;
  • Управління: механічне;
  • Підвищення тиску: ні;
Оплачуйте зручним для вас способом:
  • Готівкою в офісі або відділенні «Нової Пошти»;
  • На банківську картку;
  • На ФОП підприємства;
  • На ТОВ підприємства з ПДВ.
Діаметр підключення
2.5 дюйма
Країна виробник
Китай
Гарантія
24 місяці
Джерело живлення
220 В
Потужність
1.5 кВт
Монтажна довжина
250 мм
Напір
11 м
Приєднувальний комплект
Фланцы
Енергоефективність
Немає
Місто
Дніпро
Київ
Львів
Одеса
Харків
Бренд
Pumpman
Матеріал корпусу насоса
Чугун
Условный проход (Ду)
65 мм (фланцевое подключение)