Циркуляційний насос Vodomet VM25/60-130
Vodomet
VO0003
В наявності
Замовлення в один клік
Циркуляційний насос Vodomet VM25/60-130 призначений для циркуляції води в закритих побутових системах опалення при споживанні малої кількості електричної енергії. Функціональна особливість полягає в тому, що насос автоматично налаштовує робочі параметри. Має цифровий екран. Максимальна продуктивність насоса – 3.6 м3/година або 60 літрів на хвилину. Підключення до труби діаметром 25 мм (1 дюйм), різьбове з`єднання на 25 мм або 1 дюйм. Максимальний тиск до 6 метра. Три робочі швидкості. Максимальна потужність – 0.092 кВт. Монтажний розмір: 130 мм. Матеріал виробу насоса – чавун. Країна виробник: Словенія. Гарантія 12 місяців.
  • Має три робочі швидкості,
  • Ефективність - натиск до 6 метрів, можна використовувати для одноповерхових будинків,
  • Надійність - матеріал виробу - чавун, мідна обмотка двигуна,
  • Простота конструкції та встановлення.
Циркуляційний насос Vodomet VM25/60-130 часто використовується там, де необхідно забезпечити якісну циркуляцію рідини в системі опалення для дач, заміських будинків та невеликих багатоквартирних об`єднань, при цьому максимально заощаджувати на споживанні електроенергії. Насос монтується в систему опалення з діаметром підключення 1 дюйм гайки та для труб 1 дюйм або 25 мм. Створює циркуляцію рідини. Перекачує рідини температурою до 110 градусів за Цельсієм, максимальна температура навколишнього середовища, при якій насос працюватиме нормально, не повинна перевищувати 110 градусів за Цельсієм.
  1. Корпус насосної частини виготовлений з чавуну,
  3. Охолодження відбувається за рахунок рідини, що перекачується,
  4. Вбудований конденсатор,
  5. Двигун асинхронний, який працює на трьох швидкостях,
  6. Робоча напруга мережі: 220V - 50Hz,
Короткі технічні характеристики:
  • Споживана потужність: до 92 Вт;
  • Максимальний напір: 4 / 4.5 / 6 метрів;
  • Максимальна об`ємна подача : 2.16 / 2.88 / 3.6 куб. м / год; каталогу.
Оплачуйте зручним для вас способом:
  • Готівкою в офісі або відділенні «Нової Пошти»;
  • На банківську картку;
  • На ФОП підприємства;
  • На ТОВ підприємства з ПДВ.
Діаметр підключення
1 дюйм
Країна виробник
Словенія
Гарантія
12 місяців
Джерело живлення
220 В
Потужність
0.09 кВт
Монтажна довжина
130 мм
Напір
6 м
Приєднувальний комплект
Гайки
Енергоефективність
Немає
Місто
Дніпро
Київ
Львів
Одеса
Харків
Бренд
Vodomet
Матеріал корпусу насоса
Чугун
Условный проход (Ду)
25 мм (резьба 1 1/4 дюйма)