Циркуляційний насос Aquatica 774141 GPD25-8S/180 180 мм
  • Безплатна доставка
  • Хіт продажу!
Циркуляційний насос Aquatica 774141 GPD25-8S/180 245Вт, 200л/хв, 180мм - 1
Циркуляційний насос Aquatica 774141 GPD25-8S/180 245Вт, 200л/хв, 180мм - 2
В наявності
Замовлення в один клік
Циркуляційний насос Aquatica 774141 GPD25-8S/180 180 мм призначений для циркуляції води в побутових закритих системах опалення при споживанні малої кількості електричної енергії. Функціональна особливість полягає в тому, що насос автоматично налаштовує робочі параметри. Має цифровий екран. Максимальна продуктивність насоса – 12 м3/година або 200 літрів на хвилину. Підключення до труби діаметром 25 мм (1 дюйм), різьбове з`єднання на 38 мм або 1.5 дюйми. Максимальний тиск до 8 метра. Три робочі швидкості. Максимальна потужність – 0.245 кВт. Монтажний розмір: 180 мм. Матеріал виробу насоса – чавун. Країна виробник: Китай. Гарантія 18 місяців.
Переваги циркуляційного насоса Aquatica774141:
  1. Економічність при використанні, максимальна потужність - 0.245 кВт,
  2. Висока продуктивність до 12 метрів кубічних на годину,
  3. Має три робочі швидкості,
  4. Ефективність - натиск до 8 метрів, можна використовувати для одноповерхових будинків,
  5. Надійність - матеріал виробу - чавун , мідна обмотка двигуна,
  6. Простота конструкції та установки.
Циркуляційний насос Aquatica774141 часто використовується там, де необхідно забезпечити якісну циркуляцію рідини в системі опалення для дач, заміських будинків та невеликих багатоквартирних об`єднань, при цьому максимально економити на споживанні електроенергії. Принцип роботи циркуляційного насоса Aquatica774141: Двигун асинхронного закритого типу. Насос монтується в систему опалення з діаметром підключення 1 дюйм гайки та для труб 1.5 дюйма або 38 мм. Створює циркуляцію рідини. Перекачує рідини температурою до +110 градусів за Цельсієм, а максимальна температура навколишнього середовища, при якій насос працюватиме нормально, не повинна перевищувати 110 градусів за Цельсієм.
  1. Корпус насосної частини виготовлений з чавуну,
  3. < li>Охолодження відбувається за рахунок рідини, що перекачується,
  4. Вбудований конденсатор,
  6. Робоча напруга мережі: 220V - 50Hz,
Короткі технічні характеристики:
  • Споживана потужність: до 245 Вт;
  • Максимальний напір: 6.2 / 7.5 / 8 метрів;
  • Максимальна об`ємна подача: 3.6 / 6 / 12 куб. м / год; з нашого каталогу. Ми є офіційними дистриб`юторами Aquatica, що гарантує якість продукції. Швидко доставимо циркуляційний насос Aquatica 774141 GPD25-8S/180 180 мм в Київ, Одесу, Дніпро, Харків, Львів та будь-яке інше місто України.
    Оплачуйте зручним для вас способом:< /p>
    • Готівкою в офісі або відділенні «Нової Пошти»;
    • На банківську картку;
    • На ФОП підприємства;
    • На ТОВ підприємства з ПДВ.
Діаметр підключення
1.5 дюйма
Країна виробник
Україна
Гарантія
18 місяців
Джерело живлення
220 В
Потужність
0.25 кВт
Монтажна довжина
180 мм
Напір
80 м
Приєднувальний комплект
Гайки
Енергоефективність
Немає
Місто
Дніпро
Київ
Львів
Одеса
Харків
Бренд
Aquatica
Матеріал корпусу насоса
Чугун
Условный проход (Ду)
25 мм (резьба 1 1/4 дюйма)