Циркуляційний насос Aquatica 774169 GPD65-12F/300 фланцевий
  • Безплатна доставка
Циркуляційний насос Aquatica 774169 GPD65-12F/300 1.3кВт, 550л/хв, DN65 300мм, фланець у відповідь - 1
Циркуляційний насос Aquatica 774169 GPD65-12F/300 1.3кВт, 550л/хв, DN65 300мм, фланець у відповідь - 2
Циркуляційний насос Aquatica 774169 GPD65-12F/300 1.3кВт, 550л/хв, DN65 300мм, фланець у відповідь - 3
В наявності
Замовлення в один клік
Циркуляційний насос фланцевий Aquatica 774169 GPD65-12F/300 фланцевий призначений для циркуляції води в системах опалення закритого типу з примусовою циркуляцією та в системах відкритого типу із застосуванням розширювального бака. Використовується також для кондиціювання та циркуляції з високою продуктивністю. Продуктивність насоса – 500 літрів за хвилину або 30 метрів кубічних за годину. Максимальний натиск – 12.3 метрів. Потужність – 1.3 кВт. Мокрий ротор, завдяки якому досягається тиха робота двигуна. Фланцеве підключення, діаметр різьбового 65 мм приєднання. Діаметр підключення – 2.5 дюйми. Матеріал виробу насоса – чавун. Країна виробник: Китай. Гарантія: 18 місяців.
  • Висока продуктивність до 30 метрів кубічних на годину;
  • Ефективність - напір до 12.3 метрів, можна використовувати для двоповерхових будинків;
  • Надійність - матеріал виробу насоса - чавун, мідна обмотка двигуна;
  • Простота конструкції та фланцеві з`єднання.
    Конструктивні особливості циркуляційного насоса Aquatica 774169
    1. Корпус насосної частини виготовлений з чавуну;
    2. Робоче колесо виготовлено з пластику;
      • Споживана потужність: 1.3 кВт;
      • Робоча напруга мережі: 220V - 50Hz;
      • Габаритні розміри виробу (ВхШхГ): 393х338х293 мм; ;
      • Розмір підключення: 2.5 дюйма;
      • Управління: механічне;
      • Підвищення тиску: є;
      Оплачуйте зручним для вас способом:< /p>
      • Готівкою в офісі або відділенні «Нової Пошти»;
      • На банківську картку;
      • На ФОП підприємства;
      • На ТОВ підприємства з ПДВ.
    Діаметр підключення
    2.5 дюйма
    Країна виробник
    Україна
    Гарантія
    18 місяців
    Джерело живлення
    220 В
    Потужність
    1.3 кВт
    Монтажна довжина
    300 мм
    Напір
    Приєднувальний комплект
    Фланцы
    Енергоефективність
    Немає
    Місто
    Дніпро
    Київ
    Львів
    Одеса
    Харків
    Бренд
    Aquatica
    Матеріал корпусу насоса
    Чугун
    Условный проход (Ду)
    65 мм (фланцевое подключение)