Циркуляційний насос NPO BPS 25-4ESA-180 з гайками
  • -5%
Циркуляційний насос NPO BPS 25-4ESA-180 без гайок - 1
NPO BPS 25-4ESA-180
7389
В наявності
Залишилось
Замовлення в один клік
Циркуляційний насос NPO BPS 25-4ESA-180 з гайками призначений для циркуляції води в закритих побутових системах опалення. Максимальна продуктивність насоса – до 2.4 м3/година або 40 літрів на хвилину. Підключення до труби діаметром 38 мм. Має три робочі швидкості. Максимальний тиск на першій швидкості до 1 метрів, на другій до 2 метрів і на третій до 4 метрів. Потужність першої швидкості 0.006 кВт. Потужність другої швидкості 0.013 кВт. Потужність на третій швидкості 0.022 кВт. Тиха робота двигуна. Діаметр підключення до насоса – 1.5 дюйма. Монтажна довжина: 180 мм. Матеріал виробу насоса – чавун. Країна виробник: Україна. Гарантія 24 місяці.
Циркуляційний насос NPO BPS 25-4ESA-180 з гайками має 180 мм міжосьову монтажну відстань. Призначений циркуляційний насос для подачі та перекачування робочої рідини в побутових системах опалення закритого та відкритого типу, в системах кондиціонування повітря, в системах водяної теплої підлоги, в установках, що використовують енергію сонця, а також в інших системах зі стабільним або практично незмінним обсягом робочої рідини .
  1. Економічність при використанні, максимальна потужність - 0.022 кВт,
  2. Висока продуктивність, до 2.4 метрів кубічних на годину,
  3. Має три робочі швидкості,
  4. Ефективність - натиск до 4 метрів, можна використовувати для одноповерхових будинків,
  6. Простота конструкції та установки.
Принцип роботи циркуляційного насоса NPO BPS 25-4ESA-180: Двигун асинхронного закритого типу. Насос монтується в опалювальну систему з діаметром підключення 1.5 дюйма або 38 мм. Створює циркуляцію рідини. Перекачує рідини температурою до +110 градусів за Цельсієм, а максимальна температура навколишнього середовища, при якій насос працюватиме нормально, не повинна перевищувати 110 градусів за Цельсієм.
  1. Корпус насосної частини виготовлений з чавуну,
  4. Вбудований конденсатор,
  6. Робоча напруга мережі : 220V - 50Hz,
Короткі технічні характеристики:
  • Споживана потужність: перша швидкість 6 Вт, Друга швидкість 13 Вт, Третя швидкість 22 Вт;
  • Максимальний напір: 1 / 2 / 4 метрів;
  • Монтажна довжина: 180 мм.
Оплачуйте зручним для вас способом:
  • Готівкою в офісі або відділенні «Нової Пошти»;
  • На банківську картку;
  • На ФОП підприємства;
  • На ТОВ підприємства з ПДВ.
Діаметр підключення
1.5 дюйма
Країна виробник
Україна
Гарантія
24 місяці
Джерело живлення
220 В
Потужність
0.02 кВт
Монтажна довжина
180 мм
Напір
4 м
Приєднувальний комплект
Гайки
Енергоефективність
Немає
Місто
Дніпро
Київ
Львів
Одеса
Харків
Бренд
NPO
Матеріал корпусу насоса
Чугун
Условный проход (Ду)
25 мм (резьба 1 1/4 дюйма)