Циркуляційний насос для опалення Volks Pumpe ZP25-6-180 з гайками
  • Хіт продажу!
Циркуляційний насос для опалення Volks Pumpe ZP25-6-180 з гайками - 1
Циркуляційний насос для опалення Volks Pumpe ZP25-6-180 з гайками - 2
Циркуляційний насос для опалення Volks Pumpe ZP25-6-180 з гайками - 3
Циркуляційний насос для опалення Volks Pumpe ZP25-6-180 з гайками - 4
В наявності
Замовлення в один клік
Циркуляційний насос Volks Pumpe ZP25-6-180 з гайками призначений для циркуляції води в закритих побутових системах опалення. Максимальна продуктивність насоса – до 4 м3/година або 65 літрів на хвилину. Підключення до труби діаметром 25 мм. Має три робочі швидкості. Максимальний тиск на першій швидкості до 2,8 метра, на другій до 4,5 метра і на третій до 5,5 метра. Потужність першої швидкості 0,06 кВт. Потужність другої швидкості 0,083 кВт. Потужність на третій швидкості 0,11 кВт. Тиха робота двигуна. Діаметр підключення до насоса – 1 дюйм. Монтажна довжина: 180 мм. Матеріал виробу насоса – чавун. Країна виробник: Німеччина. Гарантія 2 роки.
Циркуляційний насос Volks Pumpe ZP25-6-180 має 180 мм міжосьову монтажну відстань і кріпиться на гайки. Призначений циркуляційний насос для подачі та перекачування робочої рідини в побутових системах опалення закритого та відкритого типу, в системах кондиціонування повітря, в системах водяної теплої підлоги, в установках, що використовують енергію сонця, а також в інших системах зі стабільним або практично незмінним обсягом робочої рідини .
  1. Економічність при використанні, максимальна потужність - 0,11 кВт,
  2. Висока продуктивність , до 4 метрів кубічних на годину,
  3. Має три робочі швидкості,
  4. Ефективність - натиск, до 5,5 метрів, можна використовувати для одноповерхових будинків,
  5. Надійність - матеріал виробу з чавуну, мідна обмотка двигуна,
  6. Простота конструкції та установки.
Принцип роботи циркуляційного насоса Volks Pumpe ZP25-6-180: Двигун асинхронного закритого типу. Насос монтується в систему опалення з діаметром підключення 1 1/4 дюйма гайки та для труб 1 дюйм або 25 мм. Створює циркуляцію рідини. Перекачує рідини температурою до +110 градусів за Цельсієм, а максимальна температура навколишнього середовища, при якій насос працюватиме нормально, не повинна перевищувати 110 градусів за Цельсієм.
  1. Корпус насосної частини виготовлений з чавуну,
  4. Вбудований конденсатор,
  6. Робоча напруга мережі : 220V - 50Hz,
Короткі технічні характеристики:
  • Споживана потужність: перша швидкість 60 Вт, Друга швидкість 83 Вт, Третя швидкість 110 Вт;
    Оплачуйте зручним для вас способом:
    • Готівкою в офісі або відділенні «Нової Пошти»;
    • На банківську картку;
    • На ФОП підприємства;
    • На ТОВ підприємства з ПДВ.
Діаметр підключення
1 дюйм
Країна виробник
Німеччина
Гарантія
24 місяці
Джерело живлення
220 В
Потужність
0.1 кВт
Монтажна довжина
180 мм
Напір
5.5 м
Приєднувальний комплект
Гайки
Енергоефективність
Немає
Місто
Дніпро
Київ
Львів
Одеса
Харків
Бренд
Volks Pumpe
Матеріал корпусу насоса
Чугун
Условный проход (Ду)
25 мм (резьба 1 1/4 дюйма)