Фільтр-пляшка Аквафор City синій

Фільтр-пляшка Аквафор City синій - 1
Фільтр-пляшка Аквафор City синій - 2
Фільтр-пляшка Аквафор City синій - 1
Фільтр-пляшка Аквафор City синій - 2
Фільтр-пляшка Аквафор City синій - 1
Фільтр-пляшка Аквафор City синій - 1 Фільтр-пляшка Аквафор City синій - 2
Аквафор City синий
5888887
Є в наявності
519 грн

Замовлення в один клік

Фільтр-пляшка Аквафор City синій призначений для доочищення водопровідної холодної води. Має поверхню, що не ковзає. У пляшці продуманий захист від протікання та використовується надміцний корпус із матеріалу Tritan. Об`єм пляшки 0,5 літра. Використовуваний картридж для доочищення води - Аквафор City, який видаляє з води хлор, фенол, важкі метали, залізо, алергени, пил, пісок та іржу. Ресурс картриджа розрахований на 150 л. Колір синій. Гарантія 12 місяців. Країна виробник - Естонія.

 

Опис - Фільтр-пляшка Аквафор City синій

Фільтр-пляшка Аквафор City синій призначений для доочищення холодної водопровідної води від хлору, фенолу, важких металів, заліза, алергенів, пилу, піску та іржі. Зручний у використанні при занятті спортом і коли немає доступу до очищеної води, а також завдяки інноваційним технологіям пляшка має нековзну поверхню, захист від протікання та надміцний корпус із матеріалу Tritan.

Фільтр-пляшка аксесуар, який набирає популярності серед туристів та інших активних користувачів. Дуже простий у використанні та заміні картриджів. Не вимагає жодних додаткових навичок та знання для використання. Достатньо просто налити воду в пляшку, а через хвилину вже пити доочищену воду.

 • Нековзна поверхня;
 • Захист від протікання;
 • Надміцний корпус з матеріалу Tritan;
 • Зручність використання;
 • Можливість мити в посудомийній машині (крім фільтра).
 • Картриджі - змінні касети:

  1. Картридж для фільтра-пляшки Аквафор City. Картридж чудово підходить до міської водопровідної води. Прекрасно видаляє з води хлор та хлорорганічні сполуки. Видаляє нафтопродукти на 95%, фенол 99%, пестициди 99%. 5 літри;
  2. Об`єм чистої води - 0,5 літра;
  3. Ресурс картриджа - до 150 літрів;
  4. Колір: синій.