Картридж для глечика Аквафор В100-15

Картридж для глечика Аквафор В100-15 - 1
Картридж для глечика Аквафор В100-15 - 1
В100-15
10031
В наявності
129 ₴
Замовлення в один клік

Аквафор B-100-15 - змінний картридж для фільтра-глечика Аквафор, сприяє очищенню води від хлору, солей жорсткості та механічних включень. Ефективність очищення фільтрів АКВАФОР досягається за рахунок оптимального поєднання гранульованих та волокнистих сорбентів та використання передових технологій. Унікальне волокно Аквален, розроблене вченими компанії АКВАФОР спеціально для очищення води в домашніх умовах, робить наші фільтри найефективнішим вирішенням проблем з доочищенням води до питної. Універсальний змінний модуль Аквафор B100-15 для фільтрів-глечиків. Глибоко очищає та злегка пом`якшує воду. Використовується у фільтрах Аквафор Лайн та Стандарт, а також у глеках інших марок, у тому числі німецького та американського виробництва. Ресурс одного картриджа:170 л. Максимальна температура води:25 градусів за Цельсієм. Гарантія 12 місяців. Країна виробник - Естонія.

 

Аквафор B-100-15 - змінний картридж для фільтра-глечика Аквафор, сприяє очищенню води від хлору, солей жорсткості та механічних включень.

Ефективність очищення фільтрів АКВАФОР досягається за рахунок оптимального поєднання гранульованих та волокнистих сорбентів та використання передових технологій. Унікальне волокно Аквален, розроблене вченими компанії АКВАФОР спеціально для очищення води в домашніх умовах, робить наші фільтри найефективнішим вирішенням проблем з доочищенням води до питної.

Універсальний змінний модуль Аквафор B100-15 для фільтрів-глечиків. Глибоко очищає та злегка пом`якшує воду. Використовується у фільтрах Аквафор Лайн і Стандарт, а також у глечиках інших марок, у тому числі німецького та американського виробництва.

Переваги картриджа на фільтр-глечик АКВАФОР B100-15:< /p>

 1. чудова якість очищення від усіх основних забруднювачів
 2. стабільна якість очищення води протягом усього ресурсу
 3. велика брудоємність (здатність очистити механічні домішки)
 4. бактеріостатичність (відновлені фільтром бактерії гинуть)
 5. підходить для фільтрів інших марок.

Технічні характеристики:

 1. Ресурс: 170 л
 2. Забруднення, що видаляються:
 3. Активний хлор 100%
 4. Нафтопродукти 95%
 5. Фенол 99%< /li>
 6. Пестициди 99%
 7. Важкі метали 99%

Купити Картридж для фільтра Аквафор В100-15 (для фільтрів глеків) в оригінальному складанні та з офіційним гарантією від виробника можна онлайн у нашому інтернет-магазині та отримати товар у будь-якому місті України. Також можливе самовивезення.

Тип виробу
Нестандартний
Країна виробник
Естонія
Вид виробу
Для глека
Призначення
Очищення від хлору
Форма виробу
Гладка
Гарантія
12 місяців
Ресурс картриджів
170 л
Максимальна температура води
40 градусів за Цельсієм
видалені домішки
Важкі метали
Картриджі в комплекті
Комбінований В100-15
Матеріал очищення
Аквален
Тип картриджа
Комбінований
Бренд
Аквафор
Немає відгуків

16 інших товарів в цій категорії:

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше