Картридж - мінералізатор Bio+ Systems MB-10

Картридж - мінералізатор Bio+ Systems MB-10 - 1
Картридж - мінералізатор Bio+ Systems MB-10 - 1
Bio+ Systems MB-10
309
В наявності
175 ₴

175 ₴

Замовлення в один клік

Картридж - мінералізатор BIO+ systems MB-10 насичує очищену воду всіма необхідними мінералами (калій, магній, натрій, кальцій). Мінералізатор для використання в системах зворотного осмосу, що встановлюється як шостий ступінь. Мінералізатор одночасно коригує мінеральний склад води, рН та її органолептичні властивості. Ресурс 4000 л. Максимальна температура води: 40 градусів за Цельсієм. Розмір: 254х51 мм. Продуктивність: 1,9 л/хв. Країна виробник: Сінгапур.

 

Картридж - мінералізатор BIO+ systems MB-10 - це картридж, який призначений для додавання у воду різних мінералів, яких не вистачає у воді. Справа в тому, що системи зворотного осмосу часто видаляють з води деякі мінерали, які є корисними для людини, і в таких випадках нам стане в нагоді мінералізатор. Цей мінералізатор насичує воду солями кальцію та магнію, які допомагають зробити воду кориснішою. Термін роботи такого картриджа приблизно 12 місяців. Максимальний робочий ресурс картриджа приблизно 4000 літрів.

При фільтрації за технологією зворотного осмосу всі мінерали видаляються з води. Вода, що пройшла очищення системою зворотного осмосу, має низький солевміст, що добре для приготування їжі і заварювання чаю і кави. Але, знесолена вода має знижений рН, тому, для води зі зниженим вмістом солей, застосовується картридж-мінералізатор, який збагачує воду природними мінералами, необхідними для організму людини, такими як хлориди та бікарбонати кальцію, магнію, натрію та калію, у кількостях, рівних з концентраціями цих солей у мінеральних водах, що знаходяться у продовольчих магазинах. Мінералізатор розроблений за участю медичних дослідницьких установ.

Рекомендації:

  1. Заміна мінералізатора повинна проводитися не рідше одного разу на рік;
  2. < li>Картридж встановлюється як останній ступінь фільтрації;
  3. Картридж призначений для підготовки виключно холодної води (до 30 градусів за Цельсієм).

Картридж - мінералізатор Bio+ Systems MB-10 має такі характеристики:

  1. Бренд: Bio+ Systems;
  2. Ресурс: 4000 л; 40 градусів за Цельсієм;
  3. Розмір: 254х52 мм;
  4. Вигляд виробу: мінералізатор.

Купити Картридж - мінералізатор Bio+ Systems MB-10 в оригінальної збірки та з офіційною гарантією від виробника можна онлайн у нашому інтернет-магазині КТУ та отримати товар у будь-якому місті України. Також можливе самовивезення.

Тип виробу
Стандартний
Країна виробник
Сінгапур
Вид виробу
Для стандартних систем
Призначення
Мінералізація
Форма виробу
Гладка
Ресурс картриджів
4000 л
Максимальна температура води
40 градусів за Цельсієм
видалені домішки
Минерализация
Картриджі в комплекті
Мінералізатор MB-10
Матеріал очищення
Мінеральні солі
Висота
10 дюймів/254 мм
Зовнішній діаметр
2 дюйми/51 мм
Тип картриджа
Мінералізатор
Бренд
Bio+ Systems
Немає відгуків

16 інших товарів в цій категорії:

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше