Комплект кронштейнів для алюмінієвого радіатора SD Plus SD112170 9 х 170 мм
Комплект кронштейнів для радіатора SD Plus SD112170 9 х 170 мм призначений для монтажу секційного радіатора на твердотілих стінах. Матеріал – сталь, пластик. Діаметр кронштейну – 9 мм. Довжина кронштейна – 170 мм. Комплектація: кріплень - 2 шт. Вага – 0,175 кг. Гарантія: 12 місяців. Країна виробник: Китай.
% Програма "КТУ Бонус":
1) Знижка на першу покупку;
2) Зростають покупки -- зростає знижка;
3) Ставай постійним покупцем і отримуй -10% на покупки Докладніше...
╬ Доставка:
1) Самовивіз Дніпро та Київ;
2) Кур'єр - від 300грн;
3) Нова пошта та Укрпошта - вся Україна Докладніше...
Методи оплати:
3) Банківська картка;
4) Безготівковий розрахунок на ФОП без ПДВ Докладніше...;
Післяплати немає - тільки 100% передплата:
1) На замовлення до 300грн;
2) На замовлення укр. поштою;
Гарантія:
2) Від 1 року Докладніше...;
Обмін / Повернення:
Згідно із законодавством України Докладніше...
- Зручний у монтажі та використанні;
- Виконаний з високоякісних матеріалів;
- Оптимальне співвідношення якість - ціна. шт;
- Сумісність - алюмінієві радіатори;
- Діаметр кронштейна - 9 мм;
- Довжина кронштейна - 170 мм;
- Габаритні розміри виробу (ВхШхГ): 170х20х12 мм; Гарантія: 12 місяців. Магазин КТУ надає можливість купити кріплення на алюмінієвий радіатор SD Plus SD112170 9 х 170 мм від відомого бренду SD Plus за вигідною ціною нашого каталогу. Ми є офіційними дистриб`юторами SD Plus, що гарантує якість продукції. Швидко доставимо кріплення на алюмінієвий радіатор SD Plus SD112170 9 х 170 мм в Київ, Одесу, Дніпро, Харків, Львів та будь-яке інше місто України. /p>