Манометр Wetron PG2 радіальний, 10 bar, 50мм

Манометр Wetron PG2 радіальний, 10 bar, 50мм - 1
Манометр Wetron PG2 радіальний, 10 bar, 50мм - 1
779738
6754
Є в наявності
88,00 грн

Замовлення в один клік
Манометр Aquatica 779738 для насосів. Призначення. - Вимірювання. Матеріал виробу? - Спільне. Тип виробу – Манометри. Країна виробник: Китай.
 

Опис - Манометр Wetron PG2 радіальний, 10 bar, 50мм

Компанія Манометр Katran – це український виробник широкого різноманіття насосів високої якості. Правильний вибір постачальників, ретельний відбір комплектуючих, постійні маркетингові дослідження привели харківську компанію до абсолютного лідерства на ринку України.

Манометр Манометр Katran PG-2 служить для вимірювання надлишкового тиску рідини. Призначений для станцій водопостачання. Має діаметр 50 мм і досить компактний, що дозволяє йому розташовуватися безпосередньо на приладі і має вільний доступ для контролю показань.

Має радіальний тип розташування штуцера, тип якого штуцер знаходиться збоку на торці манометра. Робочий діапазон манометра 0-10 бар. З`єднання різьбове, 1/4, якщо вам не підходить тип з`єднання, завжди можна підібрати необхідний перехідник. Запитати пораду у наших кваліфікованих професіоналів, ви можете звернувшись за номерами, вказаними у шапці сайту. Отримати купівлю ви можете у наших фірмових магазинах або у відділенні поштових служб.

Характеристики - Манометр Wetron PG2 радіальний, 10 bar, 50мм

Бренд
Katran
Матеріал виробу
Сталь
Тип виробу
Манометр
Країна виробник
Китай
Призначення
Измерение

З цим товаром купують

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Інші товари в цій категорії:
Товар додано до списку
Товар додано до порівняння