Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C

Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C - 1
Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C - 2
Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C - 3
Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C - 1
Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C - 2
Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C - 3
Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C - 1
Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C - 1 Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C - 2 Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C - 3
Bio+ Systems UF-10C
350
Немає в наявності
367,00 грн

Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C - половолоконна мембрана з розміром пор 0,01-0,1 мкм видаляє бактерії та віруси, зберігаючи при цьому мінеральний склад води. Капілярна фільтрація є альтернативою зворотноосмотичної фільтрації. Капілярна мембрана не видаляє з води розчинені у ній мінерали. Використовується лише для очищення холодної води. Продуктивність: 2 л/хв. Ступінь фільтрації: 0.02 мкм. Ресурс 6000 л. Гарантія: 12 місяців. Країна виробник: Сінгапур.

 

Опис - Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C

Ультрафільтраційна мембрана ― це фільтруючий елемент, який складається з корпусу та трубчасто-вовкнистого матеріалу з діаметром пор близько 0,01 мкм, такий переріз дозволяє затримувати великі бактерії та деякі віруси властиві у водопровідних водах, розміром понад 0,01 мікрон (бактерії , гриби та їх суперечки, віруси, а також розчинені солі важких металів, залізо, ртуть, миш`як, марганець і т.д.), але в той же час при очищенні ультрафільтрацією вода не втрачає свого мінерального складу.

Очищення води на основі ультрафільтрації відноситься до типу тонкого очищення. Але водопровідна вода забруднена і багатьма іншими супутніми речовинами, такими як, механічні домішки (окалина, пісок, мул), хлор і хлоропохідні речовини, карбонатні солі, важкі метали та інші забруднювачі. Щоб усунути всі наведені вище забруднення необхідно застосувати етап грубого очищення води, з цією метою мембранні фільтри, здебільшого, комплектуються картриджами-предфільтрами, основною функцією яких є зниження або повне усунення грубих забруднювачів.

Капілярна фільтрація є альтернативою для зворотноосмотичної фільтрації. Капілярна мембрана не видаляє з води розчинені у ній мінерали. Використовується лише для очищення холодної води.

Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C має такі характеристики:

  1. Тип: Мембрана;
  2. Тип очищення: Мембранна система очищення;
  3. Температурний режим води: Холодна;
  4. Функції: Для холодної води;
  5. Додаткові характеристики: Матеріал: hollowfiber; Розмір пір: 0,02 - 0,1 мк;
  6. Максимальний робочий тиск: 4 бар. та з офіційною гарантією від виробника можна онлайн у нашому інтернет-магазині КТУ та отримати товар у будь-якому місті України. Також можливе самовивезення.

Характеристики - Мембрана для систем ультрафільтрації Bio+ Systems UF-10C

Бренд
Bio+ Systems
Країна виробник
Сінгапур
Призначення
Високопродуктивна
Продуктивність
1.6 л/хв
Гарантія
12 месяцев
Ресурс
6000 л
Інші товари в цій категорії:
Товар додано до списку
Товар додано до порівняння