Мембрана для систем ультрафільтрації Bio + Systems UF-10C

  • -10%
Мембрана для систем ультрафільтрації Bio + Systems UF-10C - 1
Мембрана для систем ультрафільтрації Bio + Systems UF-10C - 2
Мембрана для систем ультрафільтрації Bio + Systems UF-10C - 1
Мембрана для систем ультрафільтрації Bio + Systems UF-10C - 2
Мембрана для систем ультрафільтрації Bio + Systems UF-10C - 1
Мембрана для систем ультрафільтрації Bio + Systems UF-10C - 1 Мембрана для систем ультрафільтрації Bio + Systems UF-10C - 2
UF-10C
350
Є в наявності
184 грн 204 грн -10%

Замовлення в один клік

Мембрана для систем ультрафільтрації Bio + Systems UF-10C. Половолоконной мембрана з розміром пір 0,01-0,1 мкм видаляє бактерії і віруси, зберігаючи при цьому мінеральний склад води. Капілярна фільтрація є альтернативою для зворотноосмотичної фільтрації. Капілярна мембрана не видаляти з води розчинені в ній мінерали. Використовується тільки для очищення холодної води. Ресурс 6000 л. Гарантія: 12 місяців. Країна виробник: Сінгапур.

 

Опис - Мембрана для систем ультрафільтрації Bio + Systems UF-10C

ультрафільтраційну мембрана - це фільтруючий елемент, який складається з корпусу і трубчасто-волкністого матеріалу з діаметром пір близько 0,01 мкм, таке перетин дозволяє затримувати великі бактерії і деякі віруси властиві в водопровідних водах, розміром більше 0,01 мікрон (бактерії , гриби і їх спори, віруси, а також розчинені солі важких металів, залізо, ртуть, миш'як, марганець і т.д.), але в той же час при очищення ультрафильтрацией вода не втрачає свого мінерального складу.

Очищення води на основі ультрафільтрації ставитися до типу тонкого очищення. Але, водопровідна вода забруднена і багатьма іншими супутніми речовинами, такими як, механічні домішки (окалина, пісок, мул), хлор і хлоропроізводние речовини, карбонатні солі, важкі метали та інші забруднювачі. Щоб усунути всі вищенаведені забруднення необхідно застосувати етап грубого очищення води, з цією метою мембранні фільтри, в більшості своїй, комплектуються картриджами-Передфільтр, основною функцією яких є зниження або повне усунення грубих забруднювачів.

Капілярна фільтрація є альтернативою для зворотноосмотичної фільтрації. Капілярна мембрана не видаляти з води розчинені в ній мінерали. Використовується тільки для очищення холодної води.

Мембрана для систем ультрафільтрації Bio + Systems UF-10C має такі характеристики:

  1. Тип: Мембрана;
  2. Тип очищення: Мембранна система очищення;
  3. Температурний режим води: Холодна;
  4. Функції: Для холодної води;
  5. Додаткові характеристики: Матеріал: hollowfiber; Розмір пір: 0,02 - 0,1 мк;
  6. Максимальний робочий тиск: 4 бар.

Купити Мембрана для систем ультрафільтрації Bio + Systems UF-10C в оригінальній збірці і з офіційною гарантією від виробника можна онлайн в нашому інтернет-магазині КТУ і отримати товар в будь-якому місті України. Також можливий самовивіз.

Характеристики - Мембрана для систем ультрафільтрації Bio + Systems UF-10C

Бренд
Bio + Systems
Країна виробник
Сінгапур
Гарантія
12 місяців
Максимальна продуктивність
2400 л / добу
Інші товари в цій категорії:
Товар додано до списку
Товар додано до порівняння