Мийка для кухні прямокутна Zerix ZH8045-SET-05/0.8 Nano-Black 800x450x220 мм з нержавіючої сталі, з кошиком та обробною дошкою
Мийка прямокутна для кухні Zerix ZH8045-SET-05/0.8 Nano-Black з нержавіючої сталі - призначена для використання на кухні для миття посуду. Миття впишеться в будь-який інтер`єр дизайну вашої кухні. Кухонне миття прямокутної форми з однією чашею, отвором для змішувача, без крила для сушіння посуду. Матеріал виробу: нержавіюча сталь. Фактура поверхні: Satin. Колір: графіт. Розмір миття (Д х Ш х Г): 800 х 450 х 220 мм. Комплектується кухонна мийка – кошиком для сушіння, обробною дошкою, сифоном. Гарантія 24 місяці. Країна виробник: Чехія.
% Програма "КТУ Бонус":
1) Знижка на першу покупку;
2) Зростають покупки -- зростає знижка;
3) Ставай постійним покупцем і отримуй -10% на покупки Докладніше...
╬ Доставка:
1) Самовивіз Дніпро та Київ;
2) Кур'єр - від 300грн;
3) Нова пошта та Укрпошта - вся Україна Докладніше...
Методи оплати:
3) Банківська картка;
4) Безготівковий розрахунок на ФОП без ПДВ Докладніше...;
Післяплати немає - тільки 100% передплата:
1) На замовлення до 300грн;
2) На замовлення укр. поштою;
Гарантія:
2) Від 1 року Докладніше...;
Обмін / Повернення:
Згідно із законодавством України Докладніше...
Мийка прямокутна для кухні Zerix ZH8045-SET-05/0.8 Nano-Black з нержавіючої сталі - призначена для використання на кухні для миття посуду. Виготовлено миття з одного з найлегших і міцних матеріалів - харчової нержавіючої сталі товщиною 3 та 0,8 мм, що забезпечує стійкість до корозії та довговічність виробу. Якість нержавіючої сталі дає можливість активно експлуатувати мийку, не боятися за утворення тріщин та подряпин. Таке миття при правильній експлуатації надовго збереже акуратний зовнішній вигляд. Кухонна мийка з нержавіючої сталі зручна у повсякденному використанні. Мийка виготовлена з однією чашею, без крила для сушіння посуду. Завдяки глибині 22 см в ній можна помістити велику кількість посуду, без проблем набрати велику ємність води, а наявність невеликих бортів на мийці не дадуть краплях води потрапити на стільницю. Ця модель легко витримує важку вагу продуктів і кухонних пристроїв.
Мийка кухонна прямокутна Zerix ZH8045-SET-05/0.8 Nano-Black з нержавіючої сталі має ряд переваг:
- Температурна стійкість;
- Захист від корозії;
- Довговічність при використанні.
- Розмір миття (Д х Ш х Г): 800 х 450 х 220 мм;
- Врізного типу - врізається в стільницю;
- Товщина сталі: 3 мм лицьова частина та 0,8 мм прихована;
- Колір: графіт;
- Фактура поверхні: Satin;
- Країна виробник: Чехія;
- Гарантія: 24 місяці.
- Кухонна мийка;
- Кошик для сушіння;
- Сифон із кошиковим вентилем та переливом;
- Обробна дошка;
Оплачуйте зручним для вас способом:
- Готівкою в офісі або відділенні «Нової Пошти»;
- На банківську картку;
- На ФОП підприємства;
- На ТОВ підприємства з ПДВ.
- Тип монтажу
- Врізний
- Матеріал виробу
- Нержавіюча сталь
- Форма виробу
- Прямокутна
- Колір виробу
- Чорний
- Країна виробник
- Чехія
- Фактура поверхні
- Satin
- Гарантія
- 24 місяці
- Перелив
- Є
- Кількість чаш
- Отвір під змішувач
- Є
- Наявність сифону
- Наявність крила
- Немає
- Місто
- Дніпро
Київ
Львів
Одеса
Харків - Бренд
- Zerix
- Длина мойки
- 800 мм
- Ширина мойки
- 450 мм