Насосна станція Optima JET80A-PL-24 0.8 кВт, бак 24 літри
  • Безплатна доставка
Насосна станція Optima JET80A-PL-24 0.8 кВт, бак 24 літри - 1
Optima JET80A-PL-24 0.8кВт
16352
Розпродано
  • Двигун вимикається.
  • Вода з силою виштовхується і йде водопроводом до точки забору.
  • Поки мембрана заповнена водою і є допустимий показник тиску, двигун не вмикається.
  • Комплектація насосної станції:
    • Насос відцентровий Optima JET 80A-24 0,8кВт чавун короткий
    • Гідроакамулятор - 24 літра 1/2 дюйма нв 30см
    • Кабель з євровилкою і клемами 1,5 метра
    • Гребеня 5-ти ходова 80мм (п`ятірник)
    • Ніпель 1/4 дюйма
    • 50мм сталевий корпус
    Конструктивні особливості:
    • Насосна частина виготовлена з чавуну
    • Робоче колесо: латунь
    • Діфузор і ежектор: високоміцний пластик
    • Валь двигун: і графіт
    • Корпус електродвигуна охолоджується вентилятором
    • Опори валу двигуна: шарикопідшипники, вільно доступні для обслуговування
    • Ступінь захисту двигуна: IP44
    • Клас ізоляції: F
    • Термозахисне реле
      • Максимальний напір - 40 метрів
      • Максимальна глибина всмоктування – 9 метрів
    • На ТОВ підприємства з ПДВ.
    Діаметр підключення
    1 дюйм
    Країна виробник
    Польща
    Гарантія
    24 місяці
    Джерело живлення
    220 В