Пост-фільтр Bio+ Systems Т33 (Т33B)

  • -10%
Пост-фільтр Bio+ Systems Т33 (Т33B) - 1
Пост-фільтр Bio+ Systems Т33 (Т33B) - 1
Bio+ Systems Т33 (Т33B)
6412
В наявності
214 ₴ 238 ₴ -10%

214 ₴

Залишилось
Замовлення в один клік

Пост-фільтр Bio+ Systems Т33В призначений для фінішного очищення води від забруднень або запахів, які можуть з`явитися у воді на виході із накопичувального бака системи зворотного осмосу. Як основний фільтруючий матеріал застосовується кокосове активоване вугілля дуже дрібної фракції, що розміщується всередині поліпропіленового корпусу. Пост-фільтр використовується в більшості систем зворотного осмосу як останнє очищення води. Різьбове з`єднання: 2,5 дюйми. Номінальний ресурс, л/міс: 6000 літрів, але не більше 6 місяців. Номінальний потік, л/хв: 1.9. Країна виробник: Сінгапур.

 

Пост-фільтр Bio+ Systems Т33В для проточних систем очищення води складається з активованого кокосового вугілля. Поліпшує органолептичні властивості води-надає приємного запаху та смаку.

Пост-фільтр вугільний T33 (Т33B) складається з гранульованого активованого вугілля зі шкаралупи кокосового горіха.

Пост-фільтр призначений для фінішного очищення води від забруднень чи запахів, які можуть виникнути у воді на виході з накопичувального бака системи зворотного осмосу. Як основний фільтруючий матеріал застосовується кокосове активоване вугілля дуже дрібної фракції, яке розміщується всередині поліпропіленового корпусу. Для запобігання виносу матеріалу, що фільтрує, на виході з пост-фільтра встановлений поліпропіленовий фільтр. Пост-фільтри використовується в більшості систем зворотного осмосу як останній ступінь очищення води.

Технічні характеристики:

  1. Склад: активоване вугілля зі шкаралупи кокосового горіха;
  2. Довжина, дюйм: 10;
  3. Зовнішній діаметр, дюйм: 2,5;
  4. Номінальний ресурс, л/міс: 5670/ але не більше 6;
  5. Номінальний потік, л/хв: до 1.9.

Купити Пост-фільтр Bio+ Systems Т33В для систем зворотного осмосу від виробника можна онлайн у нашому інтернет-магазині та отримати товар у будь-якому місті України. Також можливе самовивезення.

Тип виробу
Пост-фільтри
Країна виробник
Сінгапур
Вид виробу
Для стандартних систем
Призначення
Фінішне очищення від смаків та запахів
Ресурс картриджів
5700 л
Матеріал очищення
Активоване вугілля
Висота
10 дюймів/254 мм
Зовнішній діаметр
2.5 дюйма/63.5 мм
Тип картриджа
Постфільтр
Бренд
Bio+ Systems
Немає відгуків

16 інших товарів в цій категорії:

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше