Багатоступінчастий поверхневий насос Optima MH-N 1300inox 1.3 кВт, нержавіюча сталь
  • Безплатна доставка
  • Хіт продажу!
Багатоступінчастий поверхневий насос Optima MH-N 1300inox 1.3 кВт, нержавіюча сталь - 1
Багатоступінчастий поверхневий насос Optima MH-N 1300inox 1.3 кВт, нержавіюча сталь - 2
Багатоступінчастий поверхневий насос Optima MH-N 1300inox 1.3 кВт, нержавіюча сталь - 3
Багатоступінчастий поверхневий насос Optima MH-N 1300inox 1.3 кВт, нержавіюча сталь - 4
Багатоступінчастий поверхневий насос Optima MH-N 1300inox 1.3 кВт, нержавіюча сталь - 5
Багатоступінчастий поверхневий насос Optima MH-N 1300inox 1.3 кВт, нержавіюча сталь - 6
Optima MH-N 1300inox
42055
В наявності
Замовлення в один клік
  1. Економічність - потужність 1300 Вт,
  2. Невеликі розміри,
  3. Низький рівень шуму під час роботи,
  4. Висока продуктивність - до 8 м3/год.
  • Ущільнення виконано з кераміки та графіту.
  • Кількість робочих коліс - 5.
  • Габарити - 545х260х230 мм.
  • Клас ізоляції F.
    1. Номінальна потужність двигуна - 1.3 кВт.
    2. Частота мережі - 50 Гц.
    3. Працює від мережі 220 В / 230 В.
    4. Максимальна висота всмоктування - 7 метрів.
    5. Максимальний напір - до 55 метрів .
    7. Максимальна температура води - 35 градусів за Цельсієм
    8. Діаметр підключення - 1 дюйм< /li>
    Оплачуйте зручним для вас способом:
    • Готівкою в офісі або відділенні «Нової Пошти»;
    • На банківську картку;
    • На ФОП підприємства;
    • На ТОВ підприємства з ПДВ.
    Діаметр підключення
    1 дюйм
    Кількість робочих коліс
    5
    Країна виробник
    Польща
    Гарантія
    24 місяці
    Джерело живлення
    220 В