Багатоступінчастий поверхневий насос Optima MH-N 1800inox 1.8 кВт, нержавіюча сталь
  • Безплатна доставка
  • Хіт продажу!
Багатоступінчастий поверхневий насос Optima MH-N 1800inox 1.8 кВт, нержавіюча сталь - 1
Багатоступінчастий поверхневий насос Optima MH-N 1800inox 1.8 кВт, нержавіюча сталь - 2
Багатоступінчастий поверхневий насос Optima MH-N 1800inox 1.8 кВт, нержавіюча сталь - 3
Багатоступінчастий поверхневий насос Optima MH-N 1800inox 1.8 кВт, нержавіюча сталь - 4
Optima MH-N 1800inox
19041
В наявності
Замовлення в один клік
  1. Економічність - потужність 1800 Вт,
  2. Невеликі розміри,
  3. Низький рівень шуму під час роботи,
  • Ущільнення виконано з кераміки та графіту.
  • Кількість робочих коліс - 8.
  • Габарити - 650х260х230 мм.
  • Клас ізоляції F.
    1. Номінальна потужність двигуна - 1.8 кВт.
    2. Частота мережі - 50 Гц.
    3. Працює від мережі 220 В / 230 В.
    4. Максимальна висота всмоктування – 7 метрів. .
    5. Максимальна продуктивність - 9.5 куб. /li>
    Оплачуйте зручним для вас способом:
    • Готівкою в офісі або відділенні «Нової Пошти»;
    • На банківську картку;
    • На ФОП підприємства;
    • На ТОВ підприємства з ПДВ.
    Діаметр підключення
    1 дюйм
    Кількість робочих коліс
    8
    Країна виробник
    Польща
    Гарантія
    24 місяці
    Джерело живлення
    220 В