Душовий трап Q-Tap Dry FF304-600MBLA з решіткою 600х73 мм
Трап лінійний Q-Tap Dry FF304 - 600MBLA з ґратами 600х73 мм - 1
Трап лінійний Q-Tap Dry FF304 - 600MBLA з ґратами 600х73 мм - 2
Трап лінійний Q-Tap Dry FF304 - 600MBLA з ґратами 600х73 мм - 3
Трап лінійний Q-Tap Dry FF304 - 600MBLA з ґратами 600х73 мм - 4
Трап лінійний Q-Tap Dry FF304 - 600MBLA з ґратами 600х73 мм - 5
Трап лінійний Q-Tap Dry FF304 - 600MBLA з ґратами 600х73 мм - 6
SD00041023
В наявності
Замовлення в один клік
Трап лінійний Q-Tap Dry FF304-600MBLA забезпечує ефективне відведення використаної води з душової кабіни в каналізацію. Монтується у підлогу. Затвор сухий. Довжина – 640 мм. Матеріал сифону – пластик. Ґрати – нержавіюча сталь, 600х73 мм. Висота трапу регулюється в діапазоні від 51 до 75 мм. Колір чорний. Країна-виробник – Чехія.
Трап лінійний Q-Tap Dry FF304-600MBLA має ключові переваги:
    • Легко встановлюється;
    • Має велику площу збору води;
    • Має сучасний зовнішній вигляд;
    • Можна використовувати у ванних кімнатах будь-яких розмірів.
    • </ ul>
Основні характеристики:
      • Матеріал виробу – нержавіюча сталь;
      • Матеріал сифону – пластик;
      • Тип монтажу – в підлогу;
      • Колір – чорний;
      • Розмір решітки – 600х73 мм;
      • Висота трапа регулюється в діапазоні – 51-75 мм;
      • li>
      • Відведення в каналізацію оснащено додатковим переходом – діаметр 50 мм;
      • Довжина виробу – 640 мм;
      • Країна-виробник – Чехія;
Оплачуйте зручним для вас способом:
      • Готівкою в офісі або відділенні «Нової Пошти»;
      • На банківську картку;
      • На ФОП підприємства;
Матеріал виробу
Пластик
Довжина
600 мм
Країна виробник
Чехія
Гарантія
60 місяців
Ширина
70 мм
Пропускна здатність
0.8 л/с
Місто
Дніпро
Київ
Львів
Одеса
Харків
Бренд
Q-Tap
Диаметр сливного патрубка
50 мм