Циркуляційний насос Pumpman GRS50/15F-M фланцевий
Pumpman
CV029748
В наявності
Замовлення в один клік
  1. Економічність при використанні, максимальна потужність – 1,1 кВт;
  2. Висока продуктивність до 22,2 метрів кубічних на годину;
  4. Надійність - матеріал виробу насоса - чавун, обмотка статора - мідь;
  5. Простота конструкції та фланцеві з`єднання.
  1. Корпус насосної частини виготовлений з чавуну;
  2. Робоче колесо виготовлене з нержавіючої сталі;
  3. Вал двигуна виконаний з кераміки;
  4. Асинхронний безшумний двигун із класом ізоляції H;
  6. Клас захисту IP54.
Короткі технічні характеристики:
  • Споживана потужність: 1100 Вт;
  • Максимальний тиск: 15 метрів;
  • Максимальне об`ємне подання: 22.2 куб. м/год;
  • Робоча напруга мережі: 220V - 50Hz;
  • Матеріал корпусу: чавун;
  • Максимальна температура рідини: 110 градусів за Цельсієм;
  • Максимальний робочий тиск: 6 бар;
  • Клас захисту: IP54;
  • Клас ізоляції: H;
  • Гарантія: 24 місяці.
Оплачуйте зручним для вас способом:
  • Готівкою в офісі або відділенні «Нової Пошти»;
  • На банківську картку;
  • На ФОП підприємства;
  • На ТОВ підприємства з ПДВ.
Діаметр підключення
Країна виробник
Китай
Гарантія
24 місяці
Джерело живлення
220 В
Потужність
1.1 кВт
Монтажна довжина
250 мм
Напір
15 м
Приєднувальний комплект
Фланцы
Енергоефективність
Немає
Місто
Дніпро
Київ
Львів
Одеса
Харків
Бренд
Pumpman
Матеріал корпусу насоса
Чугун
Условный проход (Ду)
50 мм (фланцевое подключение)