Комплект кронштейнів для алюмінієвого радіатора SD Plus SD112230 9 х 230 мм
Комплект кронштейнів для алюмінієвого радіатора SD Plus SD112230 9 х 230 мм - 1
Комплект кронштейнів для алюмінієвого радіатора SD Plus SD112230 9 х 230 мм - 2
SD Plus
SD00005811
В наявності
Замовлення в один клік
Комплект кронштейнів для радіатора SD Plus SD112230 9 х 230 мм призначений для монтажу секційного радіатора на твердотілих стінах. Матеріал – сталь, пластик. Діаметр кронштейну – 9 мм. Довжина кронштейна – 230 мм. Комплектація: кріплень - 2 шт. Вага – 0,225 кг. Гарантія: 12 місяців. Країна виробник: Китай.
    • Зручний у монтажі та використанні;
    • Виконаний з високоякісних матеріалів;
    • Оптимальне співвідношення якість - ціна. шт;
    • Сумісність - алюмінієві радіатори;
    • Діаметр кронштейна - 9 мм;
    • Довжина кронштейна - 230 мм;
    • Габаритні розміри виробу (ВхШхГ): 230х20х12 мм; Гарантія: 12 місяців. Магазин КТУ надає можливість купити кріплення на алюмінієвий радіатор SD Plus SD112230 9 х 230 мм від відомого бренду SD Plus за вигідною ціною нашого каталогу. Ми є офіційними дистриб`юторами SD Plus, що гарантує якість продукції. Швидко доставимо кріплення на алюмінієвий радіатор SD Plus SD112230 9 х 230 мм у Київ, Одесу, Дніпро, Харків, Львів та будь-яке інше місто України.