Кут Ape Italy 755 L 1/2х16 з внутрішньою різьбою, метал, для металопластикової труби

Кут металопластиковий Ape Italy 755 L 1/2х16 (внутрішнє різьблення) - 1
Кут металопластиковий Ape Italy 755 L 1/2х16 (внутрішнє різьблення) - 2
Кут металопластиковий Ape Italy 755 L 1/2х16 (внутрішнє різьблення) - 3
Кут металопластиковий Ape Italy 755 L 1/2х16 (внутрішнє різьблення) - 1
Кут металопластиковий Ape Italy 755 L 1/2х16 (внутрішнє різьблення) - 2
Кут металопластиковий Ape Italy 755 L 1/2х16 (внутрішнє різьблення) - 3
865
41535
В наявності
173 ₴
Замовлення в один клік

Кут для металопластикової труби Ape Italy 755 L 1/2х16 з внутрішнім різьбленням. Виготовлений із високоякісної нікельованої латуні, що гарантує надійність експлуатації. Діапазон температур: від -25 до 120 градусів за Цельсієм. Максимальний робочий тиск: 16 бар. Розміри: 1/2х16 мм. 5 років. Країна виробник: Італія.

 

Кут для металопластикової труби Ape Italy 755 L 1/2х16 з внутрішнім різьбленням призначений для з`єднання металопластикових труб (РЕХ-AL-PEX), при монтажі систем водопостачання та опалення, і для з`єднання з іншими елементами системи (трубопровідною арматурою), за допомогою трубної різьби. Стійкість кріплення між трубою та фітингом гарантується одночасною наявністю двох ущільнювальних кілець, розташованих у ялинці та особливою, протиковзною формою самої ялинки (у вигляді зубів пили). Кріплення труби відбувається за рахунок особливого виду пресування, що складається з радіального пресування, отриманого за рахунок загвинчування гайки, яка визначає стиск розрізаної оживальної частини навколо труби та осьового пресування, яке стискає кільце ущільнювача на корпусі. Подібна система пресування гарантує стійкість отриманого з`єднання будь-яких умов роботи. Крім того, працюючи на латуні в пресуванні, виключаються ризики виникнення мікротріщин. Наявність шайби з PTFE ізолює алюміній труби від фітингу латуні для уникнення виникнення корозійних ефектів.

Переваги куточка для металопластикової труби APE Italy:

  • Висока італійська якість;
  • Простий та швидкий монтаж;
  • Багатолітня експлуатація;
  • Герметичність та надійність з`єднання;
  • Стійкість до зовнішнього впливу.

Характеристики куточка для металопластикової труби APE Italy:

  • Розмір: 1/2х16 мм;
  • Матеріал: нікельована латунь;
  • Діапазон температур: від -25 до 120 градусів за Цельсієм;
  • Максимальний робочий тиск: 16 бар;
  • Країна-виробник: Італія;
  • Гарантія: 5 років.

Магазин КТУ надає можливість купити Кут для металопластикової труби від відомого бренду APE Italy за найвигіднішою ціною з нашого каталогу. Ми є офіційними дистриб`юторами APE Italy, що гарантує якість продукції. Швидко доставимо Кут для металопластикової труби до Києва, Одеси, Дніпра, Харкова, Львова та будь-якого іншого міста України.

Оплачуйте зручним для вас способом:

  • Готівкою в офісі або відділенні «Нової Пошти»;
  • На банківську картку;
  • На ФОП підприємства;
  • На ТОВ підприємства з ПДВ.

Не вдається знайти потрібний товар? У каталозі "Труби для водопостачання" представлені товари у великій кількості варіантів. Наші консультанти з радістю проконсультують і підберуть необхідний товар, розкажуть про його переваги та важливі характеристики.

Матеріал виробу
Латунь
Тип виробу
Кут
Країна виробник
Італія
Діаметр
16 мм
Товщина стінки
Нет
Гарантія
60 місяців
Максимальний тиск
16 Бар
Діаметр різьблення
0.5 дюйма
Місто
Дніпро
Київ
Львів
Одеса
Харків
Бренд
APE Italy
Вид соединений
Разборной
Немає відгуків

16 інших товарів в цій категорії:

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше